| fffddffd a întrebat:

Vi se pare incitant sexul în narură, în locuri publice, în mașină? Ați făcut-o până acum în mașină? Cum a fost, cât de des faceți asta și ce locuri alegeți, de regulă, când vine vorba să *vă iubiți* carnal într-o mașină?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

E incitant da. Incomod dar incitant.

| fffddffd explică (pentru sofisis):

Ți s-a părut incomod probabil din cauză că a fost mașina mică... Ce locuri/zone preferi să alegi când vine vorba să *te iubești* în mașină? Întreb asta deoarece bănuiesc că nu te-ai simți ok dacă ai observa că cineva îți urmărește mișcările din interior, nu? happy

| GoldenZenith a răspuns:

Oarecum.
Am făcut-o și în mașină, nu este f confortabil.

| fffddffd explică (pentru GoldenZenith):

Mișto happy Și ce loc ați ales, ținând cont că ar fi putut să vă observe vreun *spectator* curios?

| HazelEyes77 a răspuns:

Pot spune ca e ne am abtinut din decenta de cele mai multe ori. E incitant cand iesi din rutina si schimbi locatia.

Răspuns utilizator avertizat
| alexandrufs15 a răspuns:

Deci am facut-o in parc si ceva erotic in kfc... masina nu am deci doar in autobuz cu un vibrator ne-am mai distrat
am incercat o data si atata... btw inca sunt cu fata cu cae am incercat cele de mai sus :]