| anonim_4396 a întrebat:

Viitorul va fi alcatuit din parteneri sexuali robotizati?

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, pentru ca sentimentele nu se pot "robotiza".

| mihai69 a răspuns:

Orice e posibil. Cel puțin, alea nu fac nazuri, nu le vine ciclu' când ți-e lumea mai dragă și pofta mai mare, nu vor cercei și brățări, nici rochii sau pantofi de firmă...
Chiar mi-aș lua vreo două trei...

| Freya1 a răspuns:

Sper ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil cã da, dar o sa facã mai mult rãu decât bine, acum trebuie sa atragem ne mai ingrijim, ne chinuim sa facem bani. Cu un robot sexual, parcã vãd ca viitorul barbat o sa fie un lenes puturos cu par la subrat, miroas a bauturã tot timpul, probabil ca in evul mediu. rolling on the floor
cã na când ai sex gratis când doresti? Dupa ce sa mai ai grija la alte chestii, esti deja in paradis nu mai conteazã nimic.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu asa au fost stramosi nostri nici vorba

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cei neselectati sunt asa, dar am vazut studii pe animale când li se oferea stimuli sexuali când vor isi pierdeau din motivatie masculii, nu mai faceau nimic.

| Mirris a răspuns:

E posibil in viitorul indepartat

| RAY a răspuns (pentru Mirris):

Asa o robotica cum esti tu de frumoasa

| Mirris a răspuns (pentru RAY):

Deja s-a creat primul robot umanoid, daca vrei o poti invita in oras?

| RAY a răspuns (pentru Mirris):

Seamana cu tine, ca atunci clar o invit in caraibe

| Mirris a răspuns (pentru RAY):

E un pic cheloasa si o cheama Sofia dar e ok?

| RAY a răspuns (pentru Mirris):

Dar tu ai iubit?

| Mirris a răspuns (pentru RAY):

Nuuuu.....am sot.

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

Lol rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| GrungyCacti a răspuns:

Sper.

| RAY a răspuns (pentru GrungyCacti):

Cam cum ai vrea sa arate?

| GrungyCacti a răspuns (pentru RAY):

Daca tot suntem pe tema SF, asa: https://www.google.com/......ps?/search

Se rezolva imi comand de aici cum imi doresc eu: http://sinthetics.com/gallery/male-galleries/

| RAY a răspuns (pentru GrungyCacti):

Misto

| Jeonghyeo a răspuns:

Meseria viitorului este sa fii peste de curve robot.