| LeEu a întrebat:

Voi ati fost in situatia de a face sex si nu ati avut cu cine? Ce ati facut in aceasta sitautie? Voi cam cat de des faceti sex ( la ce interval) astept raspunsuri serioase fara mistouri si alte chestii de genu asta Multumesc DAU FUNDAAAA

12 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Lucrurile intime nu se discuta public! Ce raspuns serios astepti?

| Bogdan1o a răspuns:

Daca nu ai cu cine sa faci sex...nu ajungi intr-o situatie de a face sex
vrei sa spui ca iti doresti sa faci si nu ai cu cine...
faci atunci cand ai nevoie, daca ai cu cine, intervalele difera, sunt care fac zilnic, sunt care fac la 2-3 zile, altii fac saptamanal etc...
fa-ti o prietena si cand consideri ca este momentul faci dragoste cu ea...baftawinking

| sylar2007 a răspuns:

Iti zic eu ca are pe alta.cat de des fac sex? o data la 2 zile

| Aduutza1993 a răspuns:

Nu prea ma pricep...ca nu mi-am nceput viata sexuala.Fiecare om are cate un apetit sexual mai diferit depinzand de organism. Vorbeste cu prietenu tau si analizati situatia.tongue

| ArinaDeDe a răspuns:

Eu fac o data pe saptamana
Minim am facut la 3 zile maxim doua saptamani. Dar de obicei eu cu iubitul facem in weekenduri.

Răspuns utilizator avertizat
| ArinaDeDe a răspuns (pentru LeEu):

Sau se masturbeaza.

| ArinaDeDe a răspuns (pentru LeEu):

Sau rezista mai mult. Nu e genul de baiat dupa partide de sex. Stiu ca nu ma crezi si o sa faci urat aici pe site dar asta este. Il satisfac prea bine.

| Misterryo a răspuns (pentru ArinaDeDe):

Nu subestima baiatul si nu il pune sa astepte...o sa-l pierzi, crede-ma.Dca tu nu ai chef cand are el, exista un proverb:"Pofta vine mancand".
Bafta! :*

| Maftel_Mady_1996 a răspuns:

Eu chiar si acum, in timp ce tastez fac dragoste. Nu stiu ce sa iti zic; cand ai chef de sex, dezbraca-te, pune mana pe "dansul", inchide ochii si gandeste-te la o gagica. Dupa, fa o miscare de du-te vin-o si o sa constanti uimit ca ai facut sex!

| jupiterestru a răspuns:

Pai daca nu ai cu cine,fa o laba,fac de cate ori am chef, nu am un program pe care trebuie sa-l respect, ce nebun esti

| Ienjoyeatinglittlekittens a răspuns:

Bai, fii atent aicea, te duci intr-un bar ceva, pe la ora 8-12 seara, ca acolo se strang bagaboantele astea, si te duci la una din ele "hai pisi, nu ne distram si noi aicea in baie?", da inainte le dai o palma la cur, ca-s mai proaste si nu-si prea dau seama. Merge garantat. App, vezi ca la inceput, o sa primesti numai refuzuri, ca o sa vada fetele ca esti stresat etc, da fa-o pana-ti iese. Nu fac misto, asa fac eu si imi iese. cam 1/3