| RaissaM a întrebat:

Voi baietii ce simtiti cand va dati drumul?

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Excitatie maxima

| RAY a răspuns:

Orasgmul,cea mai puternica placere umana, desigur si fetele se termina

| corbulalbrosu a răspuns:

Extaz,placere,descarcare psihica, o imensa usurare si instalarea unei stari de visare.

| mihai69 a răspuns:

Un gol în stomac pe timpul căderii, și o durere atroce când ne izbim de sol. De aia de obicei prefer să iau liftul, sau scara rulantă. E mult mai sănătos așa, decât să-mi tot dau drumul de la etaju' 8.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contracții în abdomen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu imi mai dau drumul de 15 ani. ma controlez. arat la 37 de ani de parca am 27. pentru ca nu imi irosesc samanta ea ramane in corp si sunt mai in forma decat un pusti de 20 de ani.
ce simt altii, este ca si cum ai urina si ai strage brusc si tare musculatura ca sa opresti urinarea. fa-o de cateva ori si vei avea o idee. nu e chiar asa da poti aproxima. imediat dupa aceea ei se simt obositi si nu mai au chef de nimic. la mine cheful nu se termina.
pare ca ma laud dar in acet caz cheful dispare doar daca esti cu cineva pe care nu iubesti. daca iubesti si te simti iubit nu te saturi.

| adriang95 a răspuns:

Climaxul la băieți este mult mai slab decât orgasmul la partea feminină și se manifestă prin ejaculare...

Senzația începe cu furnicături (până în tălpi) și apogeul este dat de niște contracții la pelvis și în penis (în medie 4-6 contracții).

Hormonii care ajung în corp oferă o stare de relaxare, de eliberare de presiune

| Belluuu a răspuns:

Nu stiu de restul, dar simt ca iese curcubeul din mine laughing!

| AleSmartGirl a răspuns:

Eu l-am intrebat pe prietenul meu ce simte si mi-a spus ca nu poate sa descrie in cuvinte placerea respectiva.

| luap19 a răspuns:

Ceva plăcut...

| Marian_Alin_1998 a răspuns:

Ca pic in gol laughing)