| UserTPUAnonim a întrebat:

Voi baietilor ce simtiti cand v-o bagati in fete?
Dar voi fetelor ce simtiti cand v-o baga baietii?
Ma refer la actul sexual. Nu luati in gluma aceasta intrebare, va rog, vreau seriozitate.

4 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Categoric da!laughing)

| Papusik a răspuns:

Daca baiatul s pricepe, o fata simte placere.
Daca nu s e pricepe, nu simte nimic, poate doar durere

| alonet a răspuns:

Ca idee daca esti baiat si te masturbezi mult, daca e virgina fata o sa simti putina durere din cauza ca preputul ti se da peste cap si iti intinde ata, iar mai apoi nimica pentru ca muschi vaginali nu sunt suficienti de tari ca sa ii poti compara cu muschii pumnului tau, si uite asa ti-o pui vreo luna, poate doua. zi de zi si abia apoi poti zice ca nu iti mai place sa te masturbezi si preferi vaginul ca obiect al muncii, in dreptul fetelor in prima faza durere, daca nu e destul de excitata sau lubrefiata, simte usturime, si in anumite pozitii daca elimini factorul de nelubrifiere, placere

| Paradise a răspuns:

Placere.