| aaa10 a întrebat:

Voi barbatii dupa ce tip de femeie salivati sau dupa ce femeie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După alea cu creier. Nu ma uit după sâni, nici fund, nici buze, nici coafura. Ma uit la gândire și mai ales, ma uit la comportamentul non-verbal. Ca degeaba o fi ea îmbrăcată elegant dacă atunci când deschide gura se lasă ceață. Înțelegi care e ideea?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa cele inteligente, rationale astea ma intereseaza, wc publice sunt peste tot dar sunt bune doar de o noapte atat, eu as vrea sa aud teoria relativitati din gura unei fete

| sierra1 a răspuns:

ți s-a mai răspuns aici:

https://www.tpu.ro/......intima-eu/

| Drimmero a răspuns:

Dupa tipele cu adevarat misto, care arata bine, care sunt inteligente si care au o carisma aparte.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Superficialule

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Prefer sa nu mint, sunt doar sincer. A intrebat dupa ce tipar as 'saliva' desi e impropriu spus pentru ca nu am fost lesinat dupa nicio femeie indiferent de cum arata ea, dar prima descriere asta mi-a venit in gand.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Chiar atât de greu eşti de impresionat?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am trecut de varsta aia in care sa imi atraga atentia chiar orice tipa, deci da, trebuie sa fie prea misto.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ăsta nu-i un lucru rău deloc, în viziunea mea.
Şi eu sunt cam greu de impresionat de vreo câţiva ani încoace.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu e rau deloc, asta e firea mea.

Cat despre impresionarea ta, n-ai mai intalnit ceva care sa-ti dea lumea peste cap complet/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

E o întrebare? Şi de ce spui "ceva" şi nu "cineva"?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Era o afirmatie, iar in acest context ceva=cineva. Dupa afirmatia ta sunt de parere ca n-ai mai intalnit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu m-ai nimerit.Am întâlnit pe cineva deja.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai Drimmero zice foarte bine, si eu acelasi tip de femei vreau, sa arate cum ma atrage pe mine, in plus de ce a zis el, sa aiba caracter, comportament, suflet, si sa aiba ceva prin cap ca sa am si ce discuta, face impreuna, altfel nu merge.
Aia care zic ca fizicul nu conteaza, o zic ca ei nu-l prea au, nici un om aratos femeie sau barbat nu omite frumusetea ca prim criteriu. Dupa aia conteaza si restul, asta clar, frumusetea e conditie eliminatorie insa nu suficienta.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Glumeam,aspectul fizic este primiodial desigur,involuntar penisul intra in erectie cand vede una frumoasa, dar suntem fiinte rationale si putem reprima asta, daca esti urat reprimi non stop, ce sa faci altceva, cand ai bani numai reprimi nimic sau arati bine

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

De ce sa reprimi? Ca nu poti si nu are sens, tot simti ce simt, nu pui in aplicare ca nu ai cum, dar nu reprimi. Ratiunea e mai prejos ca instinctul, ca asta a fost si interesul, nu sa gandesti tu, ci sa faci ce s-a dorit de natura (dictatura, lumea uraste comunistul, dar nu-l vede pe ala din ei, de fapt nazismul, ca ala inseamna sclavie).

Natura vrea sa te cuplezi cu partener bun pentru copii, nu destept sau altele, sufletul si inteligenta nu sunt criterii de atractie din pacate, decat dupa ce fizicul corespunde. Asta este. De aia si la dragoste nu mai judecati, iti taie modulul rational, a fost asa gandit expre, si in zapaceala aia se face mult sex, se fac copii, si cand te trezesti ca nu e bine, e prea tarziu. Asa ca barbatii vor frumoase necontand inteligenta, femeile vor frumosi in aceleasi conditii, ca daca le place nu mai cont functia, studiile, suporta orice, si bataie uneori. Nu e asa simplu.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Pai ce sa faci daca nu te plac fetele? sa le violezi?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu, am manute, e simplu, merge de nu are treaba. Ai fetele fac la fel care nu gasesc ce le place, ca pofta sexuala au si nu pot sta nesexate saptamani intregi. Si inca o dovada ca fizicul se asociaza cu ce e prin cap si caracter, este ca la politehnica, matematica vezi femei cam naspa la fizic, si baieti cu figuri de tocilari, nu toti, dar majoritatea. Fetele misto sunt la ASE, limbi straine, barbatii frumosi poate ca nici acolo, pe ei ii vezi la munci fizice, simt atractie pentru asta in general, deci au caracteristici de oameni bazati, puternici, dar nici aici nu putem spune ca toti sunt asa, nu prea le place cartea, sunt clubaristi. Ce dracu, altii sunt chiori, nu vad si ei astea? Ca eu cand zic ceva in general trimit la verificat in real.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu nu salivez dupa femei, mie doar mi se scoala.

| shu7e a răspuns:

Ori esti canibal ori obsedat. Cu sa salivezi?

| Jogo211 a răspuns:

Bunaciune pe corp si desteapta, si da este posibil.

| Narcys_Eduard_1995 a răspuns:

Dupa lori

| putadepeste5787658 a răspuns:

Roxana babenko