| darriya a întrebat:

Voi cand intalniti o persoana, si o placeti fara s-o cunoasteti, la ce va ganditi cand o vedeti?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As fi ipocrit sa spun la sufletul din ea,la sex, cand un barbat vede o femeie frumoasa penisul intra in erectie, i se scoala, normal ca se gandeste la sex, daca sexul opus nu near atrage sexual nu am sta cu voi simplu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oare ea sa fie?

| R0R0 a răspuns:

Sper sa fi facut alegerea bună.

| VelaJohnny a răspuns:

Daca e suficient de desteapta sa ajunga intr-a 12-a si sa ia bacul laughing asta e un moft de-al meu, am pretentia sa fie desteapta, desi eu nu imi bat capul atata cu scoala, imi place sa studiez alte lucrui happy Oricum, daca e desteapta, ce ii mai trebuie e sa arate pe placul meu si atunci ma bag cu ea in seama sa o cunosc mai bine.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ma gandesc "sper sa nu ma dezamgeasca caracterul ei "

| Northern a răspuns:

La sex, logic.

| horansgang a răspuns:

"frate, ar fi frumos... noi doi" sau ceva asemanator laughing

| darriya explică:

Dap...nu ma asteptam la astfel de raspunsurilaughing)sau ar fi trebuit sa ma astept?! dar in afara de" pat"va mai ganditi si la altceva voi baietii cand vedeti o fata?

| e1xtz a răspuns (pentru darriya):

Ipocritii, ipocritele, moralistii or sa spuna...dar vai, sufletul este cel mai important, teorie cu care empatizez in proportie de 100%, dar primul impact pe care il ai cu o persoana este cel fizic, iar daca in momentul respectiv nu se produce acea chimie, care sa iti transmita la nivel cerebral atractia care sa iti produca dorinta nu vei vrea sa ajungi sa-i descoperi sufletul, bunatatea, altruismul, chiar daca este posibil sa fi dat peste cel mai bun om de pe Pamant.

Mai pe scurt, mai intai atractia, dupa aceea sufletul...nimeni nu *** stafii pana la urma.

| darriya explică (pentru e1xtz):

Stiu ca este atractia fizica dar nici sa te gandesti din prima "ce buna e asta de p***sau o fi buna de **"ma gandeam ca voi primi raspunsuri de genul "ce frumoasa e, ce mi-as dori s-o cunosc, o avea prieten, oare m-a obsevat, oare ii place de mine"nu sa "aud"ce buna e asta de p***

| darriya explică (pentru e1xtz):

Eu nu am intrebat ce este important "sufletul sau fizicul"ci daca intalniti o persoana pe strada si simti ca o placi, primul lucurul la care va ganditi care este? stiu f bine si eu ca fizicul e important ca doar nu sunt ipocrita

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

"Ce i-as da la chifle"