| angelinthedark a întrebat:

Voi ce credeti? Prietenul meu ma suna foarte des si eu il sun, dar el crede ca mie nu prea imi pasa de el si ca nu am chef de el, ca uneori nu ii raspund, recunosc ca nu prea am chef uneori sa ii raspund, asta pentru ca uneori ma suna la ore tarzii, ma suna si dimineata, ma trezeste ca zice ca sa ne trezim amandoi in acelasi timp, si inventez diferite scuze ca nu ii raspundhee hee, iar el vad ca s-a prins, ba ii zic ca nu l-am auzit, ba ca era la incarcat si eu eram pe afara, etc...ne vedem zilnic aproape si de exemplu daca azi ma duc la el, cum ajung acasa ma suna sa vada daca am ajuns cu bine, sa vada ce fac, apoi daca azi il vad nu trece cateva ore si deja imi spune ca ii dor de mine, eu insa nu prea il cred, el zice ca cum plec de la el, deja ii e dor de mine, oare ce sa cred despre asta?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ce norocoasa esti, chiar nu-ti dai seama ca acest baiat e indragostit lulea dupa tine. Trebuie sa-l crezi si sa nu-l lasi sa sufere, ar trebui sa fii fericita ca cineva iti poarta de grija si prezenta ta îl face fericit. Nu uita in viata nu intotdeauna te poti intanli cu fericirea.

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ca te iubeste tare mult! exact cum e pr tau asa sunt si eu (aceleasi lucruri le fac insa pr meu am impresia ca are acelasi caracter ca si al tau! Ne iubim dar as vrea sa fie si el mai atent eu mereu ii dau multe sms-uri, il sun si imi raspunde dar nu mereu! apoi imi zice ca citea sau avea treaba! sau ca era cu cineva si nu putea vb! eu nu-i spun lui dar in sufletul meu e uneori putina dezamagire deoarece eu asa sunt mereu ma gandesc la el il iubesc nespus si mereu ii dau sms sa vad daca e bine il intreb ce mai face insa nu primesc abia niciodata raspuns! lui ii place sa vb la tel! ne vedem si noi zilnic! ne iubim mult suntem de 2 ani impreuna! si vrem sa fie asa mereu eu nu-l invinovatesc stiu ca e mai diferit! dar stiu ca ma iubeste! bafta si tie!

| Cryssy a răspuns:

Draga mea, am o intrebare, pentru ca din cate vad tu nu prea ai asa chef de el cam des. Il iubesti cu adevarat? Sincer. El se vede ca te iubeste si inca mult. Ar trebui sa fii fericita ca nu exista asa multi baieti sa iubeasca cu adevarat. Poate e si putin posesiv. nu stiu. nu pot spune nimic pentru ca poate gresesc. Dar. bucura-te de el. si gandeste-te foarte bine la intrebarea mea. Nu trebuie sa imi raspunzi mie. Ci sa iti raspunzi singura sa stii tu asta.

| anna01 a răspuns:

Este indragostit, bucura-te de atentia lui si de faptul ca iti poarta de grija, stiu ca este sufocant, explica-i ca la ore tarzii sau in zori nu-ti poti exprima bucuria de a-l auzi fiind obosita sau somnoroasa.Chiar tine la tine si este normal sa i se faca dor de tine imediat, tu poate nu te-ai indragostit de el asa de aprins.

| viki1212 a răspuns:

Pai probabil te iubeste, sau exista posibilitatea sa fie si gelos si sa te controleze mai tot timpul, sa iti stie fiecare miscare pe care o faci. Insa ce mi se pare mie ciudat e faptul ca nu te conduce el acasa, asa e normal si frumos din partea unui baiat. Iubitul meu intotdeauna venea si ma lua de acasa si ma conduce acasa, nu ma lasa sa merg singura niciodata.
Si faptul ca trebuie sa te trezesti deodata cu el mi se pare aberant, este nesimtit ca te suna doar sa te trezeasca, eu cred ca aici e mai multa obsesie, disperare din partea lui nu iubire, sau e bolnav.

| zatz a răspuns:

Omul te iubeste.si poate asa iti arata el afectiunea lui.
si eu sunt asa uneori.
poate daca ai fi avut un prieten caruia sa nu ii pese de tine te-ai fi suparat.eu zic sa te mai gandesti pentru ca poate el chiar te iubeste.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine la tine si asta e modul lui prin care vrea sa iti arate ca nu vrea sa te piarda. este intr-adevar un pic cam exagerat, dar daca este vorba despre o relatie proaspat inceputa, stai linistita, cu timpul ii va mai scadea din interes, cu cat isi atinge toate scopurile planuite.tongue Am trecut si eu prin asta.

| Barbuin a răspuns:

Despre asta poti sa crezi ca in curand prietenul tau va fi falit.Cheltuie exagerat sunandu-te.Mai bine ar investi in tine, si nu in telefoane, este?

| csanadka1988 a răspuns:

Eu zic ca este un pic gelos big grin si asta e semn bun daca nu este exagerat, deci te iubeste! bucura-te cat esti iubita si apreciaza ce ai langa tine, pana nu este tarziu

| Diesel89 a răspuns:

Eu it raspund cu o intrebare prima oara.
Ati facut sex? Daca nu, de aceea se comporta asa, daca da, inseamna ca te iubeste, scurt si la obiect.