| Dominicc a întrebat:

Voi ce culoare aveti ochii?
La mine am observat ca se schimba mereu.

Vara ii am caprui-verzi, verzi, in poze ies uneori gri-albastrii, iarna caprui.

ce ochii va plac?

ciudat

39 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu am ochii caprui dar cel mai mult imi plac ochii verzi, sunt foarte speciali si rarihappy. La fel si ochii prietenului meu sunt schimbat-ori, ba ii are albastri-verzui, ba verzi, altadata am impresia ca sunt albastrii, nu stiu e ciudat asta.

| mgtow a răspuns:

Caprui

| Dominicc explică:

Gigiku - posibil cine stie

| shtephie a răspuns:

Am ochii caprui care fura inima oricui :X

| lovenotsex a răspuns:

Irisul, un disc colorat (diferit la fiecare persoană) de la verde lacaprui, de la albastru la gri.Eu am ochii verzi, dar depinde de starea pe care o am, asa cred. Uneori sunt caprui.Hmm culoarea ochilor care-mi place ar fi ochii indragostitilor...Fiecare culoare a ochilor e frumoasa in felul ei daca persoana stie s-o foloseasca in avantajul sau. Dar imi plac ochii verzi, ofera profunzime si imprevizibilitate.

| Sapphire a răspuns:

Ii am caprui. Si ai mei se schimba. Uneori se fac de un caprui mai deschis / caprui verzi.
Ochii albastrii imi plac mult. big grin

| Ixchel a răspuns:

Căprui spre negru happy
Nu am preferinţe, poate să fie orice culoare... până la urma privirea face totul ^^

| anduta160 a răspuns:

Am ochii albastri dar ador ochii caprui sau negrilove struck

| Gigiku a răspuns:

Poate esti mutant.

| Daria a răspuns:

Eu am ochii albastrii-verzui.
Cand e innorat se fac gri-gri
:X

| Dianné a răspuns:

Am culoarea ochilor cam... un verde spre gri straight faceNici eu nu mai stiu ce culoare sunt laughing

Pupici :*

| Dianné a răspuns:

Culoarea ochilor mei este gri-verzui happy. Cand incep sa plang mi se fac albastriiii straight face. Super ciudat.happy

| ClaraZ a răspuns:

Si ai mei sunt schimbat-ori. Ziua ii am verzi, seara capruihappy

| covexrobu a răspuns:

Eu ii am verzi. Nu ma prea intereseaza ce culoare au ochii partenerei din moment ce imi place de ea.

| RoxannaST a răspuns:

Mie imi plac ochii negri.asa cum ii am eu.

| aangelia a răspuns:

Pana pe la 12 ani am avut ochii caprui dupa s-au facut verzi:d
mi-ar placea sa am ochii albastri.batting eyelashes

| Jeremy1 a răspuns:

Verzi. :l

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Eu am ochii caprui inchis, aproape spre negru. Mi s-a spus ca ochii mei emana profunzime.

| Doddel a răspuns:

Ti se intampla asta din cauza luminii laughing nu e nimic ciudat e logic
imi plac toti ochii

| Serena1993 a răspuns:

Ochii mei sunt de culoare caprui :X

mama ii are albastri in jos iar in partea de sus sunt caprui! sunt minunati!

ochii caprui imi plac mult de tot!:X dar si ochii albastri si maro...
depinde

| Bombonica_5811 a răspuns:

Capruilove struck

| zonik93 a răspuns:

Culoarea ochiilor mei este turcoaz happy
Amestecul acela dintre albastruu deschis si verde big grin
Dar depinde sj cu ce culori ma imbrac.dk ma imbrac in rosu. am ochii verzii, daca ma imbrac in albastru, am ochii albastrii :X

| geo_1909 a răspuns:

Ochi meu cand sunt vesel sent copruit trist si sparat foarte negri.
mie imi plac in special ochi caprui si nigri!

| pauza a răspuns:

Eu ii am verzi inchisi, dar nu mai de 1 an.nu stiu de ce.am trait mereu cu impresia caii am caprui, dar imi plac si asa, multe fete mi-au zis ca am ochi frumosibig grinblushing

| BabalGam a răspuns:

Ochii caprui - fura inima oricui
ochii albastrii -curu' broastii
ochii verzi- niciodata sa nu-i crezi
ochii mei - caprui

| eu_7509 a răspuns:

Caprui

| eu_7509 a răspuns:

Mie imi plac ochii verzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii am caprui inchis, dar cel mai mult imi plac ochii albastri. Oricum, nu sunt pretentioasa in ceea ce priveste culoarea ochilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac ochi verzi si ai mei se skhimba dupa soare albastri-verui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii am negri!

Dar ii am schimbat-ori, negri putin spre caprui uneori.