| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce fantezii aveti? happy

3 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Păi speram să ajung pe Marte și să fac sex cu vreo extraterstră, dar din păcate nu se poate. laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Buna incercare, FBI!

| veraa1234 a răspuns:

Pai ultima a fost incitanta rau: happy
Eram eu cu Justin Bieber cu Andrew Taggart: Justin Timberlake cu Halsey si cu Amanda Seyfreid. Si am facut-o in grup. Asta dupa ce am fost la o petrecere in Malibu; Am dormit o nopate in Zanzibar. Ne-am luptat cu Donald Trump. Dupa ne-a urmarit agentul 007. Ne-am casatorit. Cel care ne-a oficializat nunta nu era nimeni altul decat Harry Styles. Cu care am facut-o toate 3. Apoi 2 cate 2 ne-am vazut de drumurile noastre. Eu cu Andrew Taggart. Bieber cu Seyfreid si Timberlake cu Halsey.
Apoi stiu ca am avut parte de vreio 5 sau 6 partide nebune( la propriu : ) :* ) Si am avut 1 copil pe care l-am numit Louis Vuitton Junior.
(E cea mai de cct fantezie.dar mna)
Te-am lasat. Ciao! :*