| ririsa a întrebat:

Voi ce fetishuri aveti?

28 răspunsuri:
| rules1234 a răspuns:

Astept un mesaj in privat de la tine daca vrei sa vorbim mai multe si eventual un numar de contact pentru ca eu sunt junior si nu ma lasa sa trimit mesaje. multumesc

| RAY a răspuns:

Sexul cu o calugarita in biserica, stiu ca suna periculos, pacatos, dar si asa ajung in iad ce mai conteaza inca un pacat

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca am asa ceva...

| ririsa explică (pentru HazelEyes77):

Cum asa? happy

| eMeR a răspuns (pentru HazelEyes77):

Chiar nimic? happy Nici macar sa-l musti?

| GabrielGL a răspuns (pentru HazelEyes77):

Totii avem dar ne greu sa acceptam sau nu am descoperit ca nu am avut cu cine...

| GabrielGL a răspuns (pentru GabrielGL):

Da așa este mulți avem ganduri nu ai cu cine si vine divortul... Acum sunt si jucarii care va zic sincer am incercat cu o fata care. Cand a vazut s-a speriat cand am probat pe ea a innebunit de placere si dupa m-a intrebat daca cumparam si altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii dau in aer in toate pozitiile mai ales Superman sau sa fac trenul cu 2 femei, una sã fie dominata de catre cealaltã.

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielGL a răspuns:

Sa domin o fata/femeie,totul cu acordul ei/nostru,sa o leg de maini si piciore si sa o excit nebuneste pana se uda la extaz cu cateva batai peste fundulet, pipt fata, mușcături peste tot dupa ureche, sa ma implore sa ii fac mai multe, cu cateva joculete erotice, vibratoare, sa fie sclava mea si sa faca ce trebuie pentru a ne excita nebuneste...

| acerr a răspuns (pentru GabrielGL):

Suna un pic a masokist, dar bine ca va potriviti

| eMeR a răspuns:

Ador sa o rasfat dar si s-o chinui in acelasi timp, sa incep cu un masaj, dupa aceasta sa continui cu sarutari si mangaieri, incet, foarte incet, o sarut dupa ureche, o sarut pe gat, ii musc pielea pe gat, nu sa fie vizibil doar sa i se atinga pielea intre dintii mei,... avansez incet in jos cu saruturile, ma opresc la sanurile ei, le ating cu limba, ma plimb in jurul lor, o musc incetisor, avansez spre buricul ei, fac un popas si aici, dupa ce sar direct la picioarele ei, ador picioarele, cred ca asta e fetishul meu adevarat, picioarele, sa le sarut, sa le ling, sa-i iau degetele in gura tongue, si doar dupa asta avansez cu saruturile intre picioarele ei, in stadiul asta e deja foarte fierbinte. Si tu Beautyofsimple ce fetishuri ai? happy

| ririsa explică (pentru eMeR):

Tot cu picioare am si eu catevalaughing

| eMeR a răspuns (pentru ririsa):

Cu picioarele tale sau ale lui? big grin

| ririsa explică (pentru eMeR):

Si si laughing si pe langa asta mai a o mica chestie pe care as vrea sa o incerclaughing

| eMeR a răspuns (pentru ririsa):

Ce chestie? ma faci curios tongue

| Pool77 a răspuns (pentru ririsa):

Imi puteti spune ce va pare excitant la niste picioare?

Nu ma iau de voi, sunt pur si simplu curios.

| eMeR a răspuns (pentru ririsa):

Nu pot sa-ti raspund la intrebare pentru ca sunt utilizator junior incahappy Adica ti-am raspuns si l-am trimis dar cred ca nu l-ai primit.

| ririsa explică (pentru eMeR):

Nu le-as zice aici ca sunt prea ciudate, eventual in privat sau ceva laughing

| eMeR a răspuns (pentru ririsa):

happy Te inteleg, poti sa-mi scrii mesaj dar eu nu iti pot trimite, statutul meu de junior nu-mi permite.

| GabrielGL a răspuns (pentru ririsa):

Care

| cata220 a răspuns (pentru ririsa):

Si eu te rog sa imi dai un mesaj in privat. Sunt studenta la actorie si pentru un spectacol trebuie sa ma documentez despre fetishuri si chiar as avea nevoie de ajutor ☺️

| acerr a răspuns (pentru eMeR):

Primele randuri nu e fetish,,, cand incepi cu picioarele,, dar scuze ca te intreb, ejaculaezi lingand picioarele sau faci sex?

| acerr a răspuns (pentru Pool77):

Sa stii ca statistica spune ca f multi barbati adora chestia cu talpile, degete, nici eu nu prea inteleg, doar ei

| anonim23232323232323 a răspuns:

Foarte multe și foarte ciudate happy
Am să-ți enumăr doar 3 dintre toate pe care le am: Să ejaculez pe fața partenerei; să fac sex în aer liber, adică în natură; să miros lenjeria intimă a femeilor, desigur, care a fost purtată și nu a fost spălată happy