| Vreausapot a întrebat:

Voi ce metode aveti de a va excita cat mai mult?
Mie imi place sa stau nud in fata unei oglinzi cand ma masturbez

Răspuns Câştigător
| Ana7807820 a răspuns:

Ori ma gandesc la baiatul cu care as fi impreuna, ori stau nud pe sub patura, ori ma uit la "filmulete". Si da, imi vine mai repede cand ma gandesc la o relatie mai "serioasa"

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi de o fata

| Sofer a răspuns:

Vazand o fata nud cu forme.

| Goete a răspuns:

Narcicism?

| Patronu1 a răspuns:

Asta înseamnă să te iubești pe tine însuți, sa ți-o dai când te vezi în oglinda. Dacă ma întrebi, pe mine ma excita sa te vad cum îți dai laba în oglinda.

| Vreausapot explică (pentru Patronu1):

Nu ma uit numai la mine, de obicei am si telefonul langa mine happy

| Patronu1 a răspuns (pentru Vreausapot):

Alta viata happy

| Vreausapot explică (pentru Patronu1):

Cum am spus nu ma uit numai in oglinda. Ma uit si la un film si-mi imaginez chestii cand ma uit in oglinda

| Patronu1 a răspuns (pentru Vreausapot):

Da frate stai calm ca am înțeles, aici nu e nimeni prost degeaba