| poesia a întrebat:

Voi ce parere aveti de sexul oral? Eu consider ca e scarbos... daca un baiat te iubeste si invers de ce te-ar pune sa ii faci sex oral? Mi se pare o injosire.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e o injosire, e si acela un mod de a-ti arata dragostea, faptul ca ii iubesti fiecare particica a corpului!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ai dreptate! nici eu nu as face niciodata lucrul asta :-&

Stefan
| Stefan a răspuns:

Draga ''unika'', parerea mea despre sexul oral este ca fiecare cuplu este liber sa faca si acest lucru daca cei doi parteneri doresc acest fapt.

Shin
| Shin a răspuns:

@Psiholog334: ce-ai spus?! Nu pot sa cred ca ti-a iesit din gura o astfel de ineptie... deci. WOW! laughing
Numai bine, o sa ai nevoie, Shinwinking

regis
| regis a răspuns:

Daca te pune el, atunci e injosire. Daca sunteti amandoi de acord, e o placere.

| tim a răspuns:

Nu e o injosire, dar... e o taaaampenie baaaai! ce daca-ti iubesti cainele te duci sa,,---''? hai ba, sa fim seriosi. Iubirea e iubire, si ce bagi in gura e mancare.

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Sunt de aceeasi parere, nu as face asa ceva niciodata!

| vinty a răspuns:

Eee unde e iubire nu mai conteaza detaliile happy.

| d_9428 a răspuns:

Mie nu mi se pare o injosire, mai degraba mi se pare un mod de a-l face fericit pe cel de langa tine, la randul lui si el.
Tocmai ca te iubeste ar face chestia asta si tu la fel.Sa stii ca si eu aveam conceptia asta"sex oral? iachhhh sa nu aud"eu nu sunt "aia de pe centura"daca pot spune asa.Intr-adevar,nu sunt aia dar totusi fac lucrul asta si totusi exista o mare diferenta:eu o fac din dragoste si ea o face pentru bani.
Mai intereseaza-te putin si o sa descoperi ca sexul oral este la fel de normal si sexul propriu-zis si nu trebuie sa iti fie rusine.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Da asa este, poate numai el fiind ca e baiatul si este mai bine sex oral la fete decat la baieti! Ai mare dreptate.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac sex oral cu barbatul pe care il iubesc si ma iubeste si chiar este foarte tare imi face tenul foarte frumos si te simti si bine incercati ceva nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80% din pers kre comenteaza aici ( virgini/virgine) sex oral .iak scarbos cik laughing peste 1 an sa vezi ce o sati placalaughing o sa stai num`ai cu ea in guralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80% din pers care comenteaza aici ( virgini/virgine) sex oral. iak scarbos cica laughing peste 1 an sa vezi ce o sati placalaughing o sa stai num`ai cu ea in guralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

80% din pers kre comenteaza aici ( virgini/virgine) sex oral .iak scarbos cik laughing peste 1 an sa vezi ce o sati placalaughing o sa stai num`ai cu ea in guralaughing

| basicinstinct a răspuns:

Practic 9 din 10 femei fac sex oral si asta nu o faci ca iti cere partenerul asta o faci ca o simti, asta se numeste daruire.nu o sa mai ti se para scarbos cand o sa intalnesti persoana pe care o dorestiwinking

| piros2000 a răspuns:

O sa ajungi si tu sa faci, si sa primesti sex oral. Este un lucru firesc, toti o fac. Incearca un exercitiu de imaginatie: gandeste-te la profesorii tai de exemplu, sau la oricine vrei. Gandeste-te ca si ei, la randul lor, au facut sex oral, si au primit sex oral. Foarte putine persoane nu fac, sa stii. Sa iti scoti din sistem ideea asta pentru ca este gresita. Sexul oral este normal, si firesc. Ceea ce NU este firesc este ca doar baiatul sau doar fata sa-ti ceara. Ambii parteneri trebuie sa faca sex oral. Asa ca daca doar el iti cere, fara sa dea semne ca ar vrea sa-ti ofere, nu este corect.