| Seme a întrebat:

Voi ce preferati? Penisul lung si moale sau scurt si tare? Sau lung si subtire sau scurt si gros?

11 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Vai dar ce criterii interesante ai. Ma uimesti oh go on

| adytzaPtk a răspuns:

laughing))))))))))

| DorDeL a răspuns:

All in prefera.

| xBya a răspuns:

Miscari ferme si simple. Nu prea conteaza restul.

| Ekcstsy a răspuns:

Moale? Ii bun daca iti place unul lung si moale ca sa il lege cu bete cand ti-l baga laughing)

| Miky1 a răspuns:

Trebuie sa fie macar mediu, dar trebuie sa stie sa se miste, si cand sa se miste.Nu doar sa intre si sa iasa. piston laughing)

| Cristy_5268 a răspuns:

Lung si groslaughing) si tarelaughing))rolling on the floor

| Dizzyz a răspuns (pentru Cristy_5268):

Asta nu era in lista care a dat-o el.
laughing)

| Maria_Ana_1997_f a răspuns:

Nu conteaza dimensiunile sau forma! depinde de miscari! si plus de asta femeia are mai multe zone sensibile pe care poti sa o atingi si sa o faci sa uite de dimensiunea si forma penisului!

| DoctorulCasanova a răspuns:

Fetele prefera orice penis, numai sa fie jucaus si tarelaughing))

| Seme explică:

laughing Ai tu alte criterii?