| RAY a întrebat:

Voi credeti ca baietii de inaltime mica, va si spun ce inseamna asta 1.60 cm, isi pot gasi pe cineva?

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In mod normal da, dar cunosc pe cineva care are inaltimea asta sau mai putin si desi e de treaba eu nu l-am vazut cu o fata vreodata si are deja 17 ani

| T0T a răspuns:

Normal.

| Doub a răspuns:

Da, normal.

Răspuns utilizator avertizat
| BlaaBlaa a răspuns:

Da, pentru ca sunt si fete care n-au mai mult de 1, 60.

| corhaz a răspuns:

Isi poate dar in niciun caz cum viseaza el.una mai uratica eventual de 1.50 ca toate se uita dupa cei inalti, chiar daca baiatul e mai mare cu un cap ca ele, tot ei sunt preferati.

| RAY explică (pentru corhaz):

Ai dreptate

| kevincube a răspuns:

Ţine de personalitate şi de caracter ci nu de înălţime, culoarea ochilor sau a pielii.

| Anonim2322343a a răspuns:

Oricine îşi găseşte perechea, indiferent de înălţime, asta mie îmi pare că nu contează aşa mult intr-o relaţie.

| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
De ce nu? am un coleg de clasa si e mai mare cu 2-4 cm ca si tine si, si-a gasit iubita nu te stresa.
Bafta!

| Maya06 a răspuns:

Hey...buddy! Normal ca poti sa iti gasesti pe cineva la un momendat toti isi gasesc pe cineva compatibil...si eu sunt in aceiasi situatie am 1.80(15ani) si sunt fata.-si astept acel moment

| DoLc3MaRi3 a răspuns:

Cu siguranta ca poti gasi pe cineva de inaltimea ta happy