| RAY a întrebat:

Voi credeti ca daca citesti o carte de seductie o sa devii gigolo sau mai atractiv sexului opus?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Totu vine din mintea ta, stiind sa o controlezi ca sa atragi bani si femei nu vei avea nevoie de nici o carte sau asistenta psihologica

| mihai69 a răspuns:

Da, și dacă citesc Biblia o să devin Sfânt.

| Catrice a răspuns:

Doar una?!? E nevoie de biblioteci întregi pentru rezultate.

| Holiday a răspuns:

Daca citesti o carte de bucate devii master chef?
Nu devii, dar iti insusesti anumite cunostinte. Apoi vine partea grea, anume practica. La fel e si cu asta. Inveti, aplici, inveti, aplici.
Pe de alta parte, ca in orice domeniu, unii au abilitati mai dezvoltate, intuitie mai buna, atitudine mai potrivita, etc, decat altii, asa ca uneori degeaba inveti si exersezi ca tot mediocru ramai.

| SkyPilot a răspuns:

Daca citesti o carte despre conducerea automobilului de maine esti pilot de curse?

| SG1995 a răspuns:

Nu, dar cred că trebui să fii extrem de disparat să cumperi astfel de tâmpenii. Ca să atragi o femeie trebuie să fii tu însuți și ton una să ai o atitudine cizelată. "Chimia" nu se învață se experimentează.

| Plato a răspuns:

Prostii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã nu aplici nimic nu, poate veni unu de 2 ori mai urât si râpci ca tine. Si sa- ti-o i-a doar pentru ca el are experientã si stie cum sa vorbeasca cu o fatã laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu cred, lipseste atractia fizica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi suntem fiinte vizuale, nu ele. Ele le place ce aud, nu doar ce vad.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asta e un mit si lor le place cei frumos

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ele le place, le place.

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Well le place văd, dar dacă sunt oarbe le place ce miros, dar dincolo de aparențe le place să vadă un bărbat cu atitudine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

De acord, poti avea cele mai bune aparente si o atitudine bunã, dar seductia are legatura cu ele cum le faci sa se simta in prezenta ta, sa ai acel charm, carisma de care sa fie indragostite. Ca altfel e degeaba o sa pierzi mult chiar daca le ai, si dupã dai vina pe femeie ca-s curve.

| Maikol a răspuns (pentru anonim_4396):

In ziua de azi daca ai bani poti sa faci si pe surdo/mutu ca tot le " seduci". Oricum depinde foarte mult de femeia pe care vrei sa o abordezi. unele nu pun accent pe seductie, carisma ...altele in schimb daca nu ai carisma dupa 2 min iti da de inteles sa mentii distanza:d

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maikol):

Imi vine greu sa cred, macincã alea care nu pun accent te vad macar atractiv fizic, dar când nu ai nimic binenteles ca trebuie sa pastrezi distanta laughing

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păo asta zic sho, ține de atitudine, de modul în care comunici. Iar pentru asta nu există un "mod corect" e ceva ce înveți din experiență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e Kama Sutra, da, tot ce se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad cum o carte te-ar putea face mai frumos laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cica cu vrajeala ajungi in patul fetelor, o fata mi-a spus sa invat arta seductiei apoi sa freaiesc fete pentru sex

| Jack99 a răspuns:

Daca motviul pentru care iei o carte in mana, e sa devii gigolo, mai bine iei carti de joc si dai la septica.

| scriitor41063681 a răspuns:

Este cel mai tâmpit lucru pe care aş putea să-l văd.
Pentru o femeie, cuvântul "Gigolo" este cel mai josnic cuvânt.
Dacă vrei să fi mai atractiv sexului opus, fii un domn, un seducător nonconformist şi un şarmant, dar sub nici o formă gigolo, manelist sau alte tâmpenii lumeşti!