| Beepbeep a întrebat:

Voi credeti ca e mai ok sexul oral cu prezervativ sau fara?

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu prezervativ evident, atat la femei cat si la barbati!
Din toate punctele de vedere este mai bine:
- igienic, ca nu miroase, nu curge nimic si nu simti repulsie pentru secretii
- apoi, esti ferit de bolile cu transmitere sexuala care se iau la feld e usor ca sexul vaginal si anal

| corbulalbrosu a răspuns:

Cum poti savura mai bine gustul ciocolatei : asa cum este vandut invelit in staniol, sau dupa ce l-ai scos din ambalaj? laughing

| mihai69 a răspuns:

Tu când mănânci o înghețată pe băț, o preferi cu ambalaj sau fără?!?

| Emilian65 a răspuns:

Cu prezervativ.

| Sofer a răspuns:

Fara daca el e curat si ea spalata pe dinti cand se apuca de treaba.

| Goete a răspuns:

E ok sexul oral fara prezervativ, si e o buna oportunitate pentru a transmite sau primi boli cu transmisie sexuala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm sunt fata si practic acest tip de sex. Sincer, fara e mult mai "misto". E senzatia de piele pe piele. Dar fara sa fie facut doar daca ai incredere si doar daca stii ca partenerul n are vreo boala. Prezervativul te fereste de boli si etc. Daca e ok si ca igiena si ca tot e bine si fara

| IamJoKeR a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant, putem discuta mai multe in privat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IamJoKeR):

Cum ar fi?)))
Eu astept mesaj

| dragodana a răspuns:

Salut!
Partener nou=cu prezervativ.Partener vechi, dupa analize BTS, fara.
Cel mai frumos/bine pentru toate partile implicate este fara prezervativ.Cui ii place gustul de cauciuc? Sunt prezervative cu gust de....detoate,dar nu e nimic ca gustul natural.

| Goete a răspuns (pentru dragodana):

Si partener vechi care inseala dupa analozele BTS?
Bineinteles fara sa stii.

| dragodana a răspuns (pentru Goete):

Daca-l primesti inapoi se considera partener nou, ca nu stii pe unde a fost. Daca te inseala si nu aflii, nasol. Taie-i capul.(oricare din ele)

Răspuns utilizator avertizat
| Patronu1 a răspuns:

Eu ziceam ca fără pana sa iau herpes la treaba... De atunci, totul protejat pentru mine

| Adrian_Oprea_1972 a răspuns:

Fără prezervativ