| mentholinks a întrebat:

Voi cum ati ajuns sa va uitati la filme porno? Eu am ajuns din cauza lipsei, cred.

24 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Aveam vreo 9 ani, cred, si un pensionar mi-a dat sa ma uit acasa la ele, eram cu CD-urile si DVD-urile pe vremea aia.

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Ba laughing)) cum ma la 9 ani doamne ferește

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

Avea mosul bucurii la tine )))

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Atunci am dat de calculator. Poate reuseam si mai devreme. Cel ce mi le-a dat trecuse Serious Sam II la nivelul hard, pensionar fiind era un gamer inrait. Aparuse Facebook-ul lui la Neata cu Razvan si Dani. Era un pensionar interesant pentru perioada aia.

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt si dragut spre deosebire de tine, ce sa mai zic.

| Gusticel a răspuns:

Nu ma uit constant la porn, dar cred ca cel mai des m-am uitat ca sa vad "vedete" de prin Romania si sa ma distrez. laughing Sau ca sa caut persoane pe care le stiu.
Asa sa stau pe pornhub si sa ma uit la straini nu ma tenteaza. Parca nu e la fel de juicy ca atunci cand o vezi pe una pe care o stii in realitate, sau care e ceva vedeta/influencerita. laughing

| UnDiavol a răspuns (pentru Apokales):

Sam II wtf mai este și ăla mor aicia laughing))

| Apokales a răspuns (pentru UnDiavol):

Joc video destul de popular la vremea aia. Era simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten de al tatălui tot baga filme de astea nu ținea cont ca s bighidiu și aducea casete cu filme deochiate și se uita fără nici o problema. bozgor prost ce sa mai... tot timpul se uita la filme xxx nu ii mai trebuia nici mâncare rolling on the floor

| Ofiintă a răspuns:

Inflențată de niște amici din copilărie. Pe vremea respectivă ne uitam pentru că știam că este ceva intezis nouă. Așa încât, tentația era mai mare.
De regulă ne adunam la o prietenă să vizionăm continut de acest gen.
În prezent, dacă este să mă uit, spun asta pentru că nu prea mă uit. Pur și simplu, o fac pentru că simt nevoia.

| NotNamed a răspuns:

Eu din greseala. Nu aveam noaptea somn si schimband canalele TV am dat peste unul care difuza filme porno la 01:00 noaptea. Canalul se chema TV1000.

| GigelManelistu a răspuns:

Pai dragule utilizator de TPU, prima mea experienta cu un guster a fost acum 4 ani, mie imi mai plac si mangustele, sper ca te am ajutat, seara buna

| SG1995 a răspuns:

Să fiu sincer până la 17 ani am ezit din oarecare cauza să mă uit la filme porno explicite.
La 18 ani m-a prins la un moment dat o rudă uitându-mă și am fugit de-acasă câteva ore. laughing

| Sofer a răspuns:

Mi-a arătat cineva și am zis. Hmm. Hai ca e mișto laughing asa ca ma uit și eu.

| SilentRain a răspuns:

Nu m-am uitat niciodata la asa ceva, mai erau scene din alea la filmele obișnuite si atunci puneam mana la ochii de rusine laughing)
Câta perversitate pe aici

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

Cu asemenea cuceriri ai ajuns sa te lauzi? cu hodorogi? ce ai fost si ce ai ajuns, vai de capu' tau!

| Mihe a răspuns:

A păi vezi animalul meu preferat pe nume Claudiu mi-o arătat când aveam 9

| AlaSwek a răspuns:

Salut.
De la o varsta de 10 11 ani, începi să cunoști corpul. Prima dată, sincer iti zic cautam pe net google imagini cu ***. Am tinut o asa vreo 2 luni pana cand am reusit sa dau de videoclipuri?

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Esti atat de urat incat nici pedofilii nu te-ar rapi laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

Daca taceai...filosof ramaneai!

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Macar unu dintre noi a ajuns la nivelul alawinking.

| Drimmero a răspuns (pentru Apokales):

Care sunt aia?

| Apokales a răspuns (pentru Drimmero):

Unu voiam sa scriu, graba asta.

| bogdanmanevra a răspuns:

Nu prea vizionez, insa prima data m-a pacalit unu pe skype, mi-o spus omu ca sunt jocuri si nu erau jocuri