| ExtraBass a întrebat:

Voi cum va masturbati? Baieti fiind? [o cunostinta a pus intrebarea asta]

4 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Da *** mai esti... du-te la o curva si nu mai stau toata ziua cu ea in mana.
P.s Vrei sa te credem ca "o cunostinta" a pus intebarea asta?laughing

| bdn23 a răspuns:

Ne masturbam cu mana. Daca vrei sa vezi cum se face, zi cunostintei tale sa intre pe www.xnxx.com si sa caute acolo;))

| Michou a răspuns:

Eu pot cu picioru' big grin

| chriss9753 a răspuns:

Frate ce intrebare absolut tampita. Tu sigur esti baiat mha cu ce dracu sa te masturrbezi daca nu cu mana loool ce intrebari tampite mai pun unii