| anonim4536 a întrebat:

Voi cum va masturbati?
Ce tehnici si metode aveți?

17 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cea mai bună din lume.„Folosesc" logodnica pentru „ritualul" de masturbare big grin

| RAY a răspuns:

Vr 325 https://www.emag.ro/......DL29PNBBM/ + vagin https://www.sexlab.ro/products/catid/95/vagine-si-oro-stimulatoare/? vagin_pret&gclid=CjwKCAiA8Jf-BRB-EiwAWDtEGoLKzsN5nCNGEK_2rFlqaqWSjv4IH_s8mBethD5932hLvKkwWw4bLhoCylIQAvD_BwE

| mihai69 a răspuns:

Cu pasiune.

| Sofer a răspuns:

O tehnica de milioane. Ma ajuta și prietena rolling on the floor

| ShaOfHatred a răspuns:

Bă da' Dumnezo ne-o dat 2 mâini degeaba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o fac...pentru că e păcat. O să mă bucur de darul sexualității în cadrul căsătoriei, alături de omul pe care îl voi iubi. Așa e cel mai împlinitor.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohh daa ce împlinitor. O sa puste pe toate găurile. Nu e o idee rea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce să puște? Nu înțeleg...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Urmatorul raspuns i l-am transmis d-rei care a postat urmatoarea intrebare in care a afirmat ca dezvirginarea ei a fost imposibila din cauza durerilor atroce, imposibile sa fie suportate :
https://www.tpu.ro/......at-pentru/
,, In legatura cu durerea INSUPORTABILA resimtita in timpul incercarilor de a te dezvirgina, se datoreaza pur si simplu faptului ca VAGINUL ''pasaricii'' tale NU a fost din timp pregatit pentru acest eveniment unic din viata fiecarei fete.
Ti-ai pus cel putin chiar si numai pentru o singura secunda, intrebarea logica in privinta largimii/diametrului pe care il are canalul vaginal in cazul fetelor care NU obisnuiesc sa-si masturbeze niciodata intravaginal ''pasarica''? si din acest motiv canalul lor vaginal este extrem de stramt de doar circa 6-8 mm si din acest motiv poate sa intre intr-un vagin virgin cu destul de mare greutate si si cu aparitia durerii doar 1 (un) singur DEGET. Pentru a putea intra un PENIS in vagin, acesta trebuie sa fie din timp largit intr-o anumita masura, incat de regula sa aiba deja o largime de minim 20-25 mm. O asemenea pregatire a vaginului pentru a intretine in conditii ''acceptabile'' sexul de DEZVIRGINARE se poate obtine/realiza foarte usor/si simplu printr-o masturbare intravaginala a ''pasarica'' prin asa numita metoda a ''degeticii'' care se practica atat timp pana cand pot fi introduse 2 degete in vagin, usor si fara sa mai apara durerea. Numai daca fata procedeaza in acest mod, vaginul este largit suficient si cu toate acestea in niciun caz NU se produce dezvirginarea ei.
In cel mai rau caz si numai dupa masturbari repetate, fata isi poate deflora singura ''pasarica'' si asta se intampla de obicei din neatentie, prin ruperea sau deteriorarea membranei numite HIMEN, care este situata la nivelul vulvei si are rolul de a acoperi partial intrarea in vagin. Se poate presupune fiindca asta reiese din intrebarea ta ca pana in prezent tu niciodata nu ti-ai masturbat intravaginal vaginul si din acest motiv te=ai si confruntat cu durerea amintita.
Ia aminte de cele transmise in aceast raspuns pentru a nu ajunge si tu intr-o astfel de situatie neplacuta din cauza unor convingeri cu totul ilogice, absurde si mai ales anacronice. Multa sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nici nu-mi bat capul, o să fie ok.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pușcă Iancu tunurile

| Bodx233 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo tie!

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde știi că o să fie OK? Știi că profețiile mincinoase vin de la Diavol? Cine face proorocii eronate face lucrarea Satanei.

Nu mai vinde pielea ursului din pădure, că nu te-a pus nimeni purtătoarea de cuvânt a lui Dumnezeu. Iar în Biblie nu cred că scrie nicăieri că primul tău contact sexual va fi plăcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi ung banana cu nivea si o introduc in perna colegului de apartament

| Cineva797406016386 a răspuns:

Da alea cât costă?

| Ștefaniq a răspuns:

Noi folosim jucării industriale de mare putere.

| ProblemBoy a răspuns:

In ultimul timp mi-am iesit din mana