| RAY a întrebat:

Voi fetele daca cineva v-a facut mult sa suferiti o sa puteti ierta?

6 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Bănuiesc ca te referi la suferința din iubire. Eu am iertat dar nu în sensul de împăcare ci în sensul ca am înțeles ca atât a putut sau a știut la momentul respectiv. Cei care greșesc o fac ca sunt slabi sau teama de a nu fi judecați etc. Am iertat fiindcă fondul nu era rău una peste alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja am iertat.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pe mine honey?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu, tu nu mi-ai greșit. happy

| isemilia a răspuns:

Da, cu siguranta voi ierta, mai devreme sau mai tarziu.

| AndreeaWTS a răspuns:

Pâna la urmă iert... că așa e omenește, zic eu.
Dar în mod extrem de sigur nu-i mai dau ocazia vreodată să repete istoria.