| VictorDragnescu a întrebat:

Voi la ce va ganditi cand va masturbati? Eu la cum ar fi sa fac s*x cu persoana din poza la care ma uit.
Nu veniti cu raspunsuri idioate daca nu o faceti.

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Am multe tipuri de fantezii.

| SG1995 a răspuns:

Mă gândesc că fac sex cu o oarecare tipă.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Imi imaginez ca o fac cu profa de romana, de la meditatii...

| VictorDragnescu explică (pentru Viitorulapropiat):

Are Facebook? Vreau sa ma uit si eu. Poate ma excita si pe mine?

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Gândeşte-te că nimeni nu e în jurul tă, şi că eşti singur in încăpere cu o fata sau băiat (in functie de orientare) si o faceti amândoi, si nimeni nu va aude.
Succes la descrie! happy

| 6Anonim9 a răspuns:

Ma imaginez pe mine si fata de care-mi place ca fiind intr-o ipostaza romantica din care o pot saruta si penetra in acelasi timp, leent, nu brutal. E linistitor.

| Florin1303 a răspuns:

Eu ma gandesc cat de frumos ar fi daca as putea ejacula...

Răspuns utilizator avertizat