| PsyhoChild a întrebat:

Voi la ce varsta ati avut primul contact sexual?
Cum descrieti experienta?

Răspuns Câştigător
| B3HappyN0Worry a răspuns:

17 ani.
A fost cea mai groaznica experienta avand in vedere ca am ales persoana total gresita. Nu ma atragea in niciun fel. Arata, din punctul meu de vedere, groaznic. N-am simtit nimic cand am facut-o, doar stres si durere. Mi-a fost scarba de persoana in cauza din anumite probleme de educatie si igiena pe care le avea.
E adevarat, am fost naiva si m-am grabit.
Probabil daca mai asteptam, era perfect, nu stiu!

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai aflat pana in prezent, din ce motiv era cat pe ce sa moara... pisica?

| PsyhoChild explică (pentru corbulalbrosu):

Ma scuzi? Cred ca ai gresit intrebarea

| corbulalbrosu a răspuns (pentru PsyhoChild):

Nu am gresit nici intrebarea si nici raspunsul transmis. Chiar deloc.
https://www.youtube.com/watch?v=TOc-YWCPDJE

| HadesSs a răspuns:

Pe la 16 ani a inceput totul ca o joacahappy

| deliacg a răspuns:

La 17 ani.A fost o experienta destul de dureroasa, amuzanta...nimic special.

| fenomenul56 a răspuns:

Pai la mine tot tipa luiza criza mutu