| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati gasit sufletul pereche?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam irelevanta intrebarea ta pe un site unde media de varsta nu trece de 13-14 ani.

| pretty34 a răspuns (pentru suntserios):

Media... dar probabil ca intrebarea a fost pusa pentru cei de peste 14 ani laughing

6 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Mai intai intreaba-ne daca ni l-am gasit si pe urma pune intrebarealaughing caci sunt cazuri in care poti trai si o viata intreaga si tot nu ai gasit-o

| Ella3133 a răspuns:

Ei bine, avand in vedere media de pe site, muulti nu si`au gasit`o, nu ai intrebat unde trebuiewinking

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Frate, mai intai scapa de avatarul din Metin si dupa gandeste-te la "sufletul pereche" :-J

| goodofwar09 a răspuns:

Crezi tu

| Melii94 a răspuns:

Nu l-am gasit.