| Darjan_Darius_1994 a întrebat:

Voi v-ati dori sa fiti fete sau baieti (daca nu sunteti deja), justificati.
Viu credeti ca e mai fain sa fii fata sau baiat? Justificati.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Fiecare sex are avantaje si dejavantajele lui,fiecare individ isi valorifica abilitatile care le posda pentru a se adapta si reproduce,fetele au multe avantaje pot face sex cand vreau ele si pot primi si banii pentru asta,barbati platesc in majoritatea cazurilor, femeile se folosesc de fizicul lor de sexualitatea lor pentru anumite interese, sunt si femei care se remarca prin inteligenta, eu nu-mi doresc imposibilul desi e ok asa cum sunt, nici a fi barbat nu e rau daca ai 1, 85, musculos, bine facut, inteligent cu banii

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da mi-ar placea sa fiu fata, sa fiu atinsa de sani..si impunsa.big grinSi sa merg cu sanii la vedere si sa am forme apetisante.
E excitant tarelaughing))

andreia67
| andreia67 a răspuns:

E la fel de fain sa fii si fata si baiat cu singura conditie sa te simti bine in pielea ta. Daca te-ai nascut baiat dar tu simti ca esti fata si ca a fost o eroare ca te-ai nascut asa si te-ai simti mult mai bine sa fii perceputa ca fata si sa-ti traiesti viata ca fata poti sa tranzitionezi. La fel daca te-ai nascut fata dar tu simti in sinea ta ca esti baiat si vrei sa fii perceput ca baiat si sa-ti traiesti viata ca baiat tot tranzitia e solutia. Eu m-am nascut baiat, mi-au trebuit 46 de ani sa realizez ca sunt fata de fapt si sa iau decizia de a tranzitiona, nu regret deloc decizia, mi-e mult mai bine asa.

| Bernardus a răspuns:

In principiu imi place cum sunt baiat dar as fi foarte fericit sa fiu fata pentru. o zi

| Darjan_Darius_1994 explică (pentru Bernardus):

O zi :') Dar din ce motive... ma plictisesc si eu... happy Srs din ce motive? Adica sa vezi cum te-ai acomoda cu corpul sau are legatura cu sa vezi ce gandeste cinevawinking

| Bernardus a răspuns (pentru Darjan_Darius_1994):

Pai as vrea sa vad cum e sa fi in corp de fata, si mai important cum se simte masturbarea

| Darjan_Darius_1994 explică (pentru Bernardus):

Cine nu si-ar dori asta big grin
In plus niciodata nu am inteles de ce e asa un mare discomfort menstruatia big grin

| Camuflaj2017x a răspuns:

E misto sa fi fata ca faci si tu niste banuti la nait club la Gina

| Kingsley a răspuns:

Nu cred ca e mai fain sa fii fata decat baiat, dar sunt cateva chestii care sunt prea beton la fete: te poti juca cu bobitele toata ziulica, simti cel mai intens partida de amor si e suuper sa fi lesby (e ceva fin, nu stiu daca poate fi descris in cuvinte).