| anonim_4396 a întrebat:

Voi v-ati facut vaccinul contra virusului HPV? Ati avut vreo reactie adversa?

2 răspunsuri:
| alexam a răspuns:

NU, si sincer nu l-as face. Desi majoritatea spun ca e bun, eu am o sora medic ce spune ca e mai periculos sa ti-l faci decat sa nu... Problema e ca noi nu ne dam seama ce,, prostii,, ne bagam in organism cu toate vaccinurile, medicamentele, etc. Parerea mea... Alegerea e a fiecaruia...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu exact 32 de persoane care l-au facut. Eu nu l-am facut inca. Cele 32 de care-ti vorbesc au facut primele 2 doze, in iunie vor face pe a 3-a, deocamdata nu au avut nici o reactie adversa.