| NuSunt a întrebat:

Voi v-ați masturbat pe pozele colegelor?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba cati si-au frecato prin sex la linia fierbinte, acolo rafuiala

| Cristina788 a răspuns:

Sunt doar niste poze dacă te uitai la un film erotic mai ziceam

| Frank51 a răspuns:

Nici nu mi-a trecut prin cap.

| Sofer a răspuns:

Nu pe poze. Direct pe ele.

| TheGentleman a răspuns:

Nu. Dar folosindu-mi gândurile în care era o anumită colegă/profesoară, da.

Vremuri, taică. Ăștia nu se pot masturba fără poze sau pornub laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista cineva care sa nu o fi facut vreodata.

| GouDidodino a răspuns:

Pe toate

| SoareDaniel a răspuns:

Cred ca am avut si profesorii care si-au dat laba pe asta, avea niste tate si niste craci bagamiash pl in ......de a pus asta cu balonu' poola pe ea, tin minte si acum cand o scotea la tabla o avea teava ochelaristu'

| AndreiCiobanu59 a răspuns:

Eu o dau uitandu-ma la ele

| Dragomir_Cristian_1986 a răspuns:

Categoric da