| ANDREIBERCEA a întrebat:

Voi v-ati masturbat vreodata?
Si daca da de cate ori pe zi?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu, nu m-am masturbat niciodata si nu o voi face nici in viitor.

| doctorandus a răspuns (pentru Emilian65):

în 5 Decembrie | Emilian65 a răspuns:

Curat locul in care a fost sperma si arunc la cosul de gunoi hartia/carpa cu care am curatat sperma.

| BlackRose03 a răspuns:

Nu m-am masturbat, mi se pare ceva dezgustator, e pentru oamenii singuri si tristi.

| Steam321 a răspuns:

Da fac asta de 12 ani și de obicei fac zilnic de 2 ori acum depinde uneori o data alteori de doua ori

| FrateleTedur a răspuns:

Da, ma masturbez, de obicei zilnic.

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Cat sa vina m*-ta sa-ti taie netu si sa te puna cu botu pe carte.

| OrbulCuVedere a răspuns:

24h pe zi, uneori si noaptea.