| anonim_4396 a întrebat:

Voi va urmăriți fosti/fostele pe rețele de socializare după ce v-ați despărțit și v-a blocat peste tot? M-am uitat de curiozitate pe profilul fostei și pare ca s-a făcut mai frumoasa rolling on the floor
Sunt singurul care am aceasta părere?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Urmăresc doar 2 foști, bine pe unu din ei îl am de formă că am setat să nu-i văd postările, cu celălalt mă înțeleg ok, ne mai răspundem la story și mai vorbim

| RAY a răspuns:

Sa făcut ca e deja cu altul, femeile iti găsesc dupa 2 săptămâni altul bărbați mult mai mult timp și recurg la alcool., femeile nu simt nimic după despărțire, faza e ca după ce ca ai fost fraier acum ești și prost, fără supărare, numai te uita la telenovele, fii realist omule

| SilentRain a răspuns:

Da,cate o data ma apuca dorul si vreau sa vada daca ii e bine /rau, aspectul va ramne vesnic la fel pentu mine e acel om pe care l-am îndrăgit

| AllexXtreme a răspuns:

Ai parerea asta pentru ca tu inca mai simti ceva pentru ea!

| EU13Nmc a răspuns:

Feel u bro happy, numai ca la mine si ea o face si acum sunt foarte comfuz

| RAY a răspuns (pentru EU13Nmc):

Sau visezi asta

| EU13Nmc a răspuns (pentru RAY):

As vrea sa visez, cand credeam ca nu ma mai gandesc la ea vad ca imi reda add pe snap, insta si whatsapp happy

| RAY a răspuns (pentru EU13Nmc):

De ce v-ați despărțit?

| EU13Nmc a răspuns (pentru RAY):

Parinti ei nu au fost de acord asa ca ea a renuntat