| Mihai667 a întrebat:

Voiam să întreb o persoană cu experienta. Eu si cu prietena mea avem 6 luni de relație. Suntem amândoi majori și virgini. Eu o iubesc foarte mult si nu as vrea sa o intreb asa ceva pentru că este ciudat (cred). Avem momente cand ne sarutam ore in șir si eu o ating ușor iar ea nu spune nimic. Imi este aiurea sa incerc ceva si dupa sa regret. Tin super mult la ea si chiar nu stiu cum să ne apropiem mai mult. As avea nevoie de un sfat.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Trebuie sa observi pe conportamentul ei daca iti permite si cat iti permite - sau cat vrea.
Daca ea vrea si tu nimic - nici nu faci nici nu vorbiti despre asta, poti ramane cu ochii in soare oricat zici ca te iubeste.

| Mihai667 explică (pentru Goete):

Ideea este ca nu m-a respins. Numai că nu stiu cum să procedez in continuare

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mihai667):

In momentul in care esti sigur si convins ca prietena ta este foarte excitata si are ''pasarica'' foarte umezita, ai putea sa o intrebi fara nicio retinere, daca este pregatita, accepta si doreste sa treceti la faza urmatoare.

| Crackman a răspuns:

Bagi limba ca un motor electric. Atunci ea o sa zica sunt gata, fara sa stii iti vari penisul in vagin si incepe cea mai ciudata chestie din viata ta ( prima data este ciudat),.,