| Sufletel_3419 a întrebat:

Vor oare băieții fete ideale? In sens ca: sa nu vorbeasca urit, sa nu se duca la disco, sa nu serveasca(cite o data)..doresc ei oare sa stee fata permanent acasa?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal cred ca ambele sexe isi modifica prefrintele in functie de varsta,maturitate, experiente sociale,mediu ca factori decisivi, desigur asta depinde de fiecare, ideal ar fi sa faci un studiu amplu in timp si sa vezi rezultatele, eu unu nu imi doresc o fata ideala pentru ca nici eu nu sunt, sa fie sincera, serioasa inca n-am cunoscut o fata care sa-mi demonstreze ca exista fete serioase in prezent

| grab a răspuns:

Ideala inseamna sa taca, ceea ce nu exista!
dar cel mai ideal e sa te iubeasca pe tine ca om, nu ceea ce ai tu material.

| lex79 a răspuns (pentru grab):

Cum nu exista sa taca?! tu n-ai auzit de mutism?
app, stii care sunt cele mai vorbarete femei? moldovencele tongue
insa asa e, cand femeia tace, e orgasm pentru barbat.ata asa ca un sfat pentru cele care vor sa-si pedepseasca barbatii prin a nu le mai vorbi deloc o vreme.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da, fiecare vrea fata ideala pentru el, la fel e si pentru fete stai calma. doar ca idealul, difera de la persoana la persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce ai vrut sa zici prin a nu servi. In legatura cu celelalte 2 exemple, da, mi-as dori o fata care sa nu vorbeasca urat, cat despre discoteca/club, nu zic sa nu mearga, dar sa nu fie o destrabalata din aia care iese-n fiecare weekend. Asa o data la ceva timp mai merge.

| Foxyyyy a răspuns:

Depinde ce intelegi prin ideal.