| Waffen18 a întrebat:

Vorbeam cu fata pe care o placeam in fiecare zi, dar mereu trebuia sa incep eu conversatia, adica daca nu-i scriam eram ca si inexistent. Dar m-am gandit la ceva, sa nu o mai bag in seama ceva timp sa vad ce se intampla. Acum cateva zile mi-a trimis mesaj cu,, Hey,, dar eu i-am spus ca vorbim mai pe seara, dar nu i-am mai scris pentru ca incerc sa renunt la ea ( inca nu mi-o pot scoate din cap, pot spune ca in fiecare minut ma gandesc la ea ). Pareri?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Buna idee ai avut, bravo!

| Radu284 a răspuns:

Pai daca te-a bagat si ea in seama, poate ca ii place de tine?