| Waffen18 a întrebat:

Vorbeam cu fata pe care o placeam in fiecare zi, dar mereu trebuia sa incep eu conversatia, adica daca nu-i scriam eram ca si inexistent. Dar m-am gandit la ceva, sa nu o mai bag in seama ceva timp sa vad ce se intampla. Acum cateva zile mi-a trimis mesaj cu,, Hey,, dar eu i-am spus ca vorbim mai pe seara, dar nu i-am mai scris pentru ca incerc sa renunt la ea ( inca nu mi-o pot scoate din cap, pot spune ca in fiecare minut ma gandesc la ea ). Acum ce credeti mi-a trimis mesaj ca mi-a simtit lipsa sau.? Pareri?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,i-ai lipsit,e logic.
Devenisei o mica obisnuinta placuta si ai disparut din lumea ei.
Te vrea inapoi, asa cum ai invatat-o.
Daca intentionezi sa reapari, nu-ti cere scuze, apari oarecum indiferent, ca si cum n-ati fi vorbit de 2 minute, fara explicatii.
Daca vrei sa dispari, e o ocazie buna.
Dar nu inteleg de ce nu provoci o discutie lamuritoare, cel putin sa STII!
N-ai ce pierde.

| otakupower a răspuns:

Salut! In primul rand as vrea sa dai mai multe detalii, ca sa ne dam seama mai bine de ce s-a intamplat: la cat timp ti-a raspuns dupa ce n-ai mai bagat-o in seama? de ce nu vorbeati si in realitate, doar pe internet? ai mai vorbit cu ea de cand i-ai spus ca o cauti mai pe seara? Spune mai multe despre cum se comporta, cum vorbea ea cu tine in perioada cand vorbeati: era interesanta, era indiferenta?

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

''Vorbeam... scriam''
Nu-mi zi ca ''vorbeati'' prin facebook sau telefoane. straight face
Bo$$ metoda ta cu indiferenta a dat roade.
E bine sa joci cartea asta cateodata, dar e mult mai bine sa vorbiti fata in fata crede-ma.
Lasati-l naibii de facebook pe bune acumwinking