| Fernando9Torres a întrebat:

Vorbeam zilnic iar dintr-o data s-a răcit treaba. De ce?☹️ Oare dacă o întreb care-i problema o sa fie mai rau sau mai bine?)

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimeni nu stie sentimentele ei, tu întreaba o si vei afla chiar de la ea raspunsul. Ce varsta aveti voi?

| RAY a răspuns:

Pentru ca esti ca un catelus in calduri, iar ele au crush dar nu le baga in seama, baieti frumosi daca sunt 10/3

| Violleta2022 a răspuns:

S-au epuizat subiectele interesante si a aparut plictiseala.

| LoveSleep a răspuns:

Nu o întreba.
Dă-i puțin spațiu și apoi caut-o din nou, dacă nu o face ea.
Dar o va face.

Dar poți sa o și întrebi. Probabil o sa obții un răspuns.
Dacă vrei un răspuns, fii direct și sincer.

Dacă o vrei pe ea sau vrei sa vorbiți înapoi cum o făceați, trebuie sa te joci puțin cu ea.

| Werrich a răspuns:

Eu am intrebat-o de ce m-a blocat pe WhatsApp si mi-a zis sa nu o mai caut niciodata. Si inainte de asta vorbeam des.

| RAY a răspuns (pentru Werrich):

The same, fetele va vad ca niste carelusi asa ca profita de voi, va dau urmarie pe insta si voi dati, sunt foarte narciste si ipocrite, se folosesc de voi atat, vb ele si cu 10 cățeluși in acelasi timp, nu fii disperat dupa ele

| Werrich a răspuns (pentru RAY):

A, era o colega de facultate.

| RAY a răspuns (pentru Werrich):

Egal tot fata e

| alexalx1234 a răspuns:

Așa sunt ele. Se folosesc de băieți și nu se satură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă și vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie foarte rău, nu că mai rau.
S-a răcit pentru că te-a înlocuit ca pe o șoseta stricată.

| Dintrebare a răspuns:

Da, cel mai simplu mod sa afli ce gandeste cineva este sa intrebi. Daca erati apropiati, cu atat mai mult poti intreba. Gasesti o modalitate cat mai ok de a pune intrebarea si macar stii o treaba

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

O sa fie mai bine, salvezi timpul tău, știi ce zic

| Amali23a a răspuns:

Incearca dar o fata daca se raceste nu te mai vrea, cine stie fata poate are niste probleme si deai dar in general nu te mai vrea (next please)

| StanaDavid2004 a răspuns:

Nu te merita king