| Sierra667 a întrebat:

Vorbesc cu fostul meu iubit in fiecare zi. Am fost la el, doar ca am impresia ca ma vrea doar pentru placerile sexuale. Ce sa fac? Eu imi doresc o relatie cu el. Cum sa abordez situatia?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Maiami1999 a răspuns:

Bună! În primul și in primul rand nu te mai duci la el. Nu îl mai cauta un timp și vezi dacă el o sa îți scrie. Fii indiferenta. Indiferența atrage lucruri bune în unele cazuri. Chiar îmi pare rău pentru tine, tu îl iubești și el își bate joc. Dar stai liniștita, timpul Le rezolva pe toate și o să-ți găsești cu adevăr iubirea. Doar nu îl mai lăsa să își bata joc de tine draga mea!

3 răspunsuri:
| Inutarh a răspuns:

Sa îl intrebi ce vrea de la tine. Dacă nu își dorește o relație, precum îți dorești tu, atunci spune i clar ca ție nu îți place sa " o arzi ", ca vrei ceva serios.

| BlackSkyz a răspuns:

Discuta cu el încearcă sa afli daca temerile tale sunt fondate, daca el se poarta frumos cu tine si te respecta adică nu te vrea doar atunci cand vrea sa te furta, atunci înseamnă ca tu te agiți degeaba, un tip care te iubește te respecta oricând nu doar cand te are in pat ba mai mult se poarta frumos si îți spune asta constant nu doar cand te are in pat calare peste el sau sub el. Sper ca ți-am fost de ajutor.

| Denisccc a răspuns:

Fata, vrea doar placere carnala de la tine. Uita-l.