| Silyca a întrebat:

Vorbesc cu o fata de 4 zile.Prima data ea a luat legatura cu mine pe facebook am vorbit mult am facut glume ea a ras mi-a zis despre ea...Ea mi-a spus sa nu mai vorbim pe facebook pentru ca nu-i vad emoticoanele mi-a dat id ei si am inceput sa vorbim pe messenger.Tot asa am vorbit despre ea despre mine am mai facut si glume ea a ras dar folosea mult mai multe emoticoane cand spuneam ceva interesant sau cand pleca undeva.Foloste emoticoanele: :* big hug :X blushingbatting eyelashes. Cand spuneam ceva negativ despre mine imi spunea ca nu e asa, a inceput sa-mi trimite mesajele care le-a primit de la alti baieti si la toate erau cf pisi? buna cf? de ce nu vorbesti? a spus ca nu ii plac genul ala de beieti si ca mai mult prefera pe cei ca mine.A inceput sa-mi bata apropouri sa stiu cum s-o abordez dar a vazut ca nu trebuie pentru ca am procedat corect de la inceput.Mi-a dat si numarul ei spunandu-mi sa o sun daca ma plictisesc.I-am spus ca ne vom intalni vineri si a spus ca asteapta sa ma vada si ca o sa ma ia in brate.Acum o ora am sunat-o si ea nu-mi stia numarul i-am spus prenumele si dupa mi-a spus numele cu voce tremurata parea fericita si am zis ca da eu sunt si era fericita sa-mi auda vocea.Este evident ca ma place.Voi ce parere aveti?
Scuze daca am vreo greseala gramaticala!

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Yup, she likes you...
Foarte dragut, va urez bafta! happy

| LittleMe a răspuns:

Si eu zic ca te place happy Continua tot asa si vei avea o relatie destul de frumoasa. Mult succes!

| benquE a răspuns:

Tarfa oh go on laughing))

| Silyca explică (pentru benquE):

Imi pare atat de rau sad.