| Hamed134 a întrebat:

Vorbesc cu o tipă, și i-am spus că e frumoasa, și mi-a spus să nu ii mai spun asta fiindcă ei i se pare că îmi bat joc de ea fiindcă ea nu se vede nici drăguța, nici frumoasa.
Să creadă că mă dau la ea? Sau e din cauza că are stima de sine scăzută?

Răspuns Câştigător
| Cannibal a răspuns:

Dacă ai vorbit cu ea și știi ca are încrederea de sine scăzută, sigur asta este motivul.

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Eu zic ca ambele variante sunt corecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe ea noi doar putem specula, ea stie nu nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uitam la raspunsul lui infestator. Desi sunt multe de genul ( exemplul dat de el ) eu cred ca ea doar are un caracter praf. FIe ca am eu sau ala dreptate, fugi de ea. Cauta una normala.

Răspuns utilizator avertizat