| WhineUP a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de cateva luni iar el mereu ma alinta cu:"puiuk, sufletel, puiuku meu, printesa"si multe altele...as vrea sa-l alint si eulove struck cum face el. tin sa mentionez ca imi place foarte multbig grin. De obicei ii spun "puisor sau dracusor". pentru ca face multe traznailaughing as vrea ceva mai frumoslove struck Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| whoocares a răspuns:

" daca te ia cu printesa inseamna ca e cocalar" laughing. vai.ce sa-ti spun. ar fi mai dragut sa inceapa cu " auzi fa"? doamne ce mentalitateoh go on.

eu iti sugerez: pisic, pisoi, puiut, baby, scumpii, pisii, scumpete, dulceata, printii, etc. happy... laughing

5 răspunsuri:
| Jozefina a răspuns:

Mitelu.chifalutz.puisor.malish.eu mai glumesc si cu de astea.kisoi,mitzunea,pupsik,tziunea si etc. sper ca am ajutat

| WhineUP explică:

Api nu suntem impreuna:d! am uitat sa mentionez!

| bokorrobert1999 a răspuns:

Deci daca te ia cu printesa inseamna cai cocalar laughing zi si tu o porecla pe masura ca: ciupalac, jupanu, leu.romeo,martini,malboro negru, smecherasu, BOSSU...

| lauriss86 a răspuns (pentru bokorrobert1999):

laughingnu am putut sa ma abtin

| bokorrobert1999 a răspuns:

Stai nu sunteti impreuna dar deja va alintati unul pe celalalt? lol. e clar iubire la prima vedere e clar ca vreti deja sa treceti pe pat sau covor so vo ardeti in dormitor