| barbusanna a întrebat:

Vorbesc cu un tip de o luna, e plecat in alta tara si nu stiu daca ma place, cum sa-mi dau seama?

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

E foarte simplu. Îi spui că-l placi și îl întrebi dacă și el te place. Dacă te place atunci vedeți voi. Dacă nu, mergi mai departe și gata.

| Katie1356 a răspuns:

Astepti pana se intoarce in tara cand va vedeti calumea, daca va mai fi cazul sa vorbiti pana in acel moment. Nu are rost sa pui sentimente si energie intr-o relatie pe care practic nu o incepi pana ce nu va vedeti in realitate.
Keep it simple, cunoasteti-va, povestiti, dar tine cont ca el e acolo si tu aici.