| Spartacus12345 a întrebat:

Vouă băieților va este scârbă sa faceți sex oral unei fete?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Chiar nimeni sa nu stie ca vaginul este curat si se autocurata?!
Normal ca trebuie spalat ca orice alta parte a corpului.
Si nimeni nu a observat cat de rupt de realitate e obezul46?!
Multi tipi de aceea sunt inselati si parasiti, pentru ca nu invata si nu o fac corect si cu super efect!
Mai vorbiti cu ele, mai incercati si mai invatati!
Merita!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mie așa de scârbă, încât numai dacă mă gândesc, îmi vărs mațele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sadrian46):

Ai trait degeaba.

| sadrian46 a răspuns (pentru Cosmin86):

Recunosc asta, dar mai sunt încă în viață și pot să recuperez.
A propos, tu ești chiar viu, sau numai ți se pare?

| AnastasiaK a răspuns (pentru sadrian46):

Deci e ok sa-ti bagi penisul acolo si sa iasa copilul tau pe acolo, dar oralul e scarbos. De ce?

| mihai69 a răspuns:

Dimpotrivă, abia aștept!
Evident, se presupune că nu e o nespălată.

| Sofer a răspuns:

Dacă se spala înainte de asta nu mi-ar fi.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Mai intai spalate si pe urma te ling acolo, acum depinde daca si tu ma lasi sa imi fac treaba nebuna mica ce esti tu.

| mastadont a răspuns:

Dacă e curată nu îmi e scârbă, chiar îmi place să o fac fericită. Dacă e dispusă să-mi întoarcă serviciul atunci chiar mă străduiesc.

| Endoryus a răspuns:

Nu/da. Nu iubitei mele pentru ca suntem impreuna si e foarte curata
. Da, altei fete daca eram singur. Pt mine sexul oral nu e pentru orice hahalera cu care faci sex o noapte.

| aumih16 a răspuns:

Nu este scarbos sa stii! stiu se zic spun multe! ca fata sau femeia arata ca un wc toaleta closet! facand asta! dar nu e adevarat! o faci ca trebuie! nu trebuie sa iti placa neaparat! stii de ce trebuie sa o faci! pai sa vedem! vrei sa faci un copil nu-i asa! cum il faci! daca nu in acest fel! e ciudat! dar altfel nu se poate! si oricum nu toate fetele femeile! sunt asa! sa zica spuna ce scarbos! bleah! etc! sunt care au facut! dar au tacut! ca na ele nu sunt ca barbatii! baietii! sa zica spuna! gen ce misto mi-a supt lins aia organul! etc! prostii! astea sunt chestii intime! si asa trebuie sa ramana! la fel cu masturbarea! tot asa!

| aumih16 a răspuns:

Mie nu mi-ar fi rusine! chiar mi-ar place! cu o conditie! eu daca primesc! si eu la randul meu trebuie sa ofer! nu imi e teama asa e ok! mi se pare o chestie rezonabila! in fond!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mă atrage nu, îmi e scârbă de mine de ce sex oral vreau sa primesc.
In general fetele nu prea simt placere din sex oral pentru că vor să fie dominate, doar daca ii place sa fie in control. Deci e cam făcut degeaba. Sa bagi nasul la fofoloanca.

| Alexandrionelu a răspuns:

Am avut un coleg in liceu care i-a dat limbi la o panarama de colega. A doua zi, ea sa lăudat cu asta și a aflat tot liceul. Unul din foștii ei futalaai a venit la asta și i-a zis: "sa nu îți fie rușine, ai pupat în poola un om de valoare" laughing

Răspuns utilizator avertizat
| saresipiper a răspuns:

Fetele au ciuma sau ce? La cum pui problema, e o prostie fiindca atat femeia cat si barbatul sunt facuti din acelasi "aluat", deci de ce scârbă?!

Răspuns utilizator avertizat
| Spartacus12345 explică:

Te n ***

| AmMultipleÎntrebari a răspuns:

Depinde de fata. Daca o cunosc si stiu ca respecta regulile de igiena, atunci nu imi e deloc scarba, ba chiar pofta. Altfel, as avea retineri.

| Mariamaimuta a răspuns:

Nu pruea

| S0y3yLam03 a răspuns:

Daca e granny 80 ani are jumari la pasarica normal ca mi-ar fi scarba, daca vine vorba de o fetita tanara 20 de ani shaved cu pasarica curata i-as da limbi toata ziua.