| anonima1995 a întrebat:

Voua va place sa ascultati muzica atunci cand faceti dragoste cu persoana iubita? Si daca da, ce muzica?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,pe muzica asa mai la sentiment, lenta, clasica

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Pai, am facut-o pe muzica de cateva ori. Sincer, nu e nevoie de muzica pentru a va simti bine. Si mai ales cand ai orgasm, nici nu bagi muzica in seama.
Dar, muzica romantica poate crea o atmosfera misto :X
Eu am facut-o si pe dubstep, blackmetal... laughing

| Andradacopilnebun a răspuns:

Eu mereu am facut-o pe muzica. Pana acum doar pe muzica de club, mixuri de la radio si dubstep. Intr-adevar. au fost unele momente cand el se misca pe ritmul melodiei si e destul de misto. laughing