| Alexandrahbanesku a întrebat:

Voua vi se pare ceva anormal sa va iubiti iubitul mai mult ca orice? Daca sunteti de mult impreuna si chiar e iubire adevarata.

7 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Da, e ok. Adica pana la urma la asta se refera dragostea adevarata. Doar ca vezi tu, la un moment dat o sa piara, pentru ca "ce e val, ca valul trece" si totul piere. Dragostea nu poate fi ceva etern, deci nici cazul de care vorbesti tu nu poate fi nota discordanta.
Mult noroc!

| NoName0x0 a răspuns:

Nu esti singura draga care "isi iubeste prietenul mai mult decat orice" si da, este ceva normal... Dar poate doar crezi ca il iubesti mai mult decat orice, adica e doar in mintea ta, acum sa nu exageram!

| Bgey a răspuns:

Hai ba, asta e intrebare de om sanatos?

| Alexandrahbanesku explică (pentru Bgey):

Da

| Bgey a răspuns (pentru Alexandrahbanesku):

Nu vrei sa ne intrebi daca e anormal sa-ti placa castravetii? Sau daca e normal sa-ti placa sportul? Tu n-ai habar ce e normal/anormal pentru tine? Vrei sa-ti zica altii?

| Alexandrahbanesku explică (pentru Bgey):

Am intrebat daca voua vi se pare normal, nu am rugat pe nimeni sa-mi spuna ce sa fac.

| Maioru a răspuns:

Nu este ceva anormal sa iubesti pe cineva foarte mult, iubirea poate sa tina si o viata de om.