| Thesimplecat a întrebat:

Voua vi se pare normal ca un baiat sa stea toate pauzele cu o fata dar atunci cand cineva spune o gluma despre ea el sa rada? Sau chiar el sa o jigneasca?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ma mir, multi sunt imaturi si prosti lipsiti de educatie si civilizatie, in ro nimic nu e normal.

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar este problema lui cum isi trateaza prietena!
Titusi nu inteleg de ce te doare pe tine burta de ce spune sau face el cu prietena lui?

| SG1995 a răspuns:

Efectul de turma, daca nu radea si el amici spuneau ca le strica cheful. Nu e tocmai normal, dar daca s-a scuzat e acceptabil.

| sweetangels a răspuns:

Om cu două fețe. Oricum nu o iubește clar.

| cyupaku a răspuns:

Nu e normal, clar

| leapșa a răspuns:

Inseamna ca e un las in viata si ca nu tine la ea in adevaratul sens al cuvantului si ca ea ar trebui sa aiba mai multa demnitate.

| MrJoker30 a răspuns:

Da, de ce nu? O face in gluma, tactica asta se numeste tachinare si este usor observabila la infragostiti.

| Victorash_Victor_1994 a răspuns:

Asta fac eu... (sryy Flavia ) xD