| ĄŇÐİ a întrebat:

Vreau niste statusuri de dragoste despre indiferenta din partea lui...

3 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Iti irosesti viata numai cu scuze, mai bine gandeste-te ca de cate ori te-am iertat, imediat ai si uitat. O sa mai gasesti la mine 1 la 1000 :*.

Adevarul suna cam asa: Chiar daca ai puterea sa ascunzi, iti e dor de ea. Acum iti dai seama de cate ori te ierta, de cate ori se-ngrijora iar daca te gandesti asa : Ea era singura fata care te iubea :X

Tu poti sa te-ndoiesti de soare, de focul ce scanteie-n stea, de legile nemuritoare, dar nu si de iubirea mea…

Fericirea-i cantarita in baloane de sapun...ele se sparg cand visele ti se prefac in scrum...Nu pierde vremea acum si ia aminte la ce spun:Gandeste-te la ce-ai vorbit iar apoi intreaba-te : "Alta m-ar mai fi iubit?! "
Cate promisiuni false nu mi-ai facut? De cate ori imi spuneai" de maine am s-o uit"? Spune cat de mult pozele cu voi le priveai si cate servetele pe seara consumai?!

Daca ti-e teama asculta-mi vocea ca te indruma si peste toate trecem impreuna. zambetul tau ca de copil nu se razbuna. ma face sa ma simt cea mai puternica cand te tin de mana!

N`am lasat pe nimeni sa ma cunoasca perfect.Deci cine`mi poate spune.e calitate sau defect?

Gandeste`te la ziua`n care vei veni, plangand la mine spunandu`mi: Iarta-ma! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Greseala, Pa!

A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt, ci a privi amandoi in aceeasi directie.

Fa`ma nebuna. spune`mi ca visez prea mult.dar nu`mi spune ca n.am pentru ce sa mai lupt`!

Acum ma doare ca am crezut o data in tine ca orice indragostit ce crede in destine!

Privire de gheata, te vad ca’n ceata, privesc si tac stiu ce’ti trece prin cap, stiu deja ce gandesti din barfe vorbesti, nu te mai amagii ca te vei ranii.

| hotx a răspuns:

Nu trebuie sa fii doctor in ale dragostei ca sa-ti dai seama cand cineva nu te doreste. In principal, fetele au o abilitate in a citi baietii din relatii daca le mai doresc sau nu. Astfel, incearca sa discuti cu el daca mai doreste ceva cu tine, iar in caz contrar incearca sa-l eviti cat mai mult posibil. Mult succes, Simona - http://HotX.ro

| alexandra28ale a răspuns:

Indiferenta ta raneste sufletul altora...love struck