| Alexandrutssa a întrebat:

Vreau sa aud niste povesti cum v ati dezvirginat(fete). Fara mistouri

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce-i asa fain sa auzi cum fata a stat incordata toata partida de sex din cauza durrii iar bietul baiat nu mai stia cum sa faca sai rupa odata himenul, scenariu demn de film horror, deja mau trecut fiorii

| LaLaura a răspuns:

Povesti? pai asta inseamna ca iti spun ceva fictiv, neadevarat, asta inseamna o poveste.

| corbulalbrosu a răspuns:

Era mai normal sa te intereseze cum se dezvirgineaza o fata, la ce sa se astepte, cum sa procedeze. Ar fi mai indicat sa ceri informatii, in locul unor povesti daca chiar doresti sa-ti incepi viata sexuala.Pentru "povesti"intra pe niste site-uri XXX.