| Uzilut a întrebat:

Vreau sa dau comanda de o jucarie sexuala, am 15 ani si intrebarea este daca curierul ma va lasa sa iau produsul. Este un site erotic care le trimite din astea ascunzand continutul ca sa nu ma fac de ras?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Livratorul nu stie ce ai in continutul cutiei e datoria lui sa iti dea ce iti apartine. Sper sa fie un fleshlight daca zici de porno

| Adry05 a răspuns:

De obicei știu că site-urile de genu ascund în cutii neutre, iar curierul n-are de unde să știe ce e acolo deci n-are de ce să te întrebe d vârstă, doar dacă trimit aia instrucițiuni să nu se înmâneze unui minor, dar nu prea cred.

| RAY a răspuns:

Dar,il trimite de exemplu prin urgent cargus in cutie, tu primesti comanda si platesti pe loc
https://www.toysex.ro/Informatii-livrare

| mihai69 a răspuns:

Toate, dar absolut toate site-urile de „jucării" sexuale le ambalează în ambalaje neutre și nu scrie nicăieri ce anume conține acel pachet. Și, deși nu prea e legal, nici nu verifică vârsta celor ce cumpără online.
Așadar, poți primi liniștit/ă jucăria comandată, adusă chiar la ușă de curierul rapid cu care lucrează firma respectivă.

| Goete a răspuns:

Curierul habar nu are ce e in pachet

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Da,pentru ca nu-ti trebuie buletinul, iar pachetele nu au site-ul la vedere, tocmai pentru aia mai timizi laughing

| Spartacus12345 a răspuns:

Curierul nu are de unde sa stie ce e in pachet pentru ca nu scrie nicaieri. Si suntem in 2k19 totusi. Mu are cum sa nu ti-l dea. Daca aia de la magazinum online nu-ti cer varsta, atunci o sa primesti comanda.
Deci spor la frecat