| Danutzu7 a întrebat:

Vreau sa fac sex cu iubita mea non-stop. Am vreo problema mentala?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Este sanatos, de ce n-ar fi? Orice om sanatos vrea placere cat mai multa, asta e pe tot globul, si la bogati si la saraci, nu stiu cum sa aiba orgasm mai tare si mai des si asa mai departe.
Si medici, profesori, gunoieri, arhitecti, de toate categoriile sociale.

Bine, in limita sa nu apara oboseala si epuizarea, ca aia este clar.
La non-stop se refera nu una dupa alta, ci sa faca multe partide, ca normal ca va exista o pauza de 30-60 de minute intre partide.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu nu. Doar hormonii tai.

| ania a răspuns:

Ai o problema morala, ai fi mai fericit daca te-ai insura cu ea prima data.Pacatul curviei nu aduce fericire pe termen lung in viata nimanui.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu uitati sa folositi PREZERVATIV la absolut toate partidele sexuale si... dati-i bice!

| Mosotti a răspuns:

Din contra, esti foarte sanatos. Probleme are colega noastra de forum Hela care a cerut solutii ca sa ii dispara pofta sexuala, ca nu suporta sa faca sex, ea este de psiholog.

Uite aici:
https://www.tpu.ro/......ina-2.html

Sigur, sa nu exagerezi ca sa simti oboseala, epuizare, dar daca nu simti asta, e f bine daca si ea vrea.
Insa nu poti sa faci non-stop, trebuie pauza intre partide un 30-45-60 de minute.

| Fatamuntilor a răspuns:

Poate da, poate nu...
Intrebarea este; poti non stop?

| Mosotti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Este sanatos, de ce n-ar fi? Orice om sanatos vrea placere cat mai multa, asta e pe tot globul, si la bogati si la saraci, nu stiu cum sa aiba orgasm mai tare si mai des si asa mai departe.
Si medici, profesori, gunoieri, arhitecti, de toate categoriile sociale.

Bine, in limita sa nu apara oboseala si epuizarea, ca aia este clar.
La non-stop se refera nu una dupa alta, ci sa faca multe partide, ca normal ca va exista o pauza de 30-60 de minute intre partide.

| VoidEternal a răspuns:

Iti trece.
E o vorba, multi cred ca ar face sex mereu, pana dau de o fata care e dispusa sa faca sex mereu. Petrece tu o saptamana cu 2-3 numere pe zi si o sa vezi ca a doua saptamana o sa vrei sa mai luati si niste pauze. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate să fie și mentală, dar hormonală sigur e!
Ești sigur că poți non-stop? Și mașinile au nevoie de un repaus happy

| timidu89 a răspuns:

Dacă îți dă cu porția? Te cred și eu. Nu poți nici o zi sa o foti și tu vrei non stop rolling on the floor

| Dominatoarea a răspuns:

Nu! Doar esti foarte excitat.