| Flaviul1234568io2 a întrebat:

Vreau sa fac sex cu un baiat si eu sunt baiat, ar putea aparea ceva probleme?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ignoră-l pe tipul de mai sus cu păcatele și cu pampersul care vorbește de parca homosexualitate a apărut acum 10 ani și care uita ca cei mai mulți păcătoși homosexuali, pedofili și libidinoși sunt predominant reprezentații bisericii.

Probleme ar putea apărea la orice fel de sex dacă nu te protejezi, la fel și infecții and ***. Dacă va protejați și va lubrifiati cum trebuie ca să nu vă rupeți curu în bucăți, nu au ce problema sa apară. Aveți grija de voi și informați va înainte

| Violleta2022 a răspuns:

Da, va trebuii sa inveti sa folosesti un dop in curulet, ca dupa sex, iese treaba mare si te scapi foarte usorr pe tine.

| Andreeush a răspuns:

Pot apărea infecții dacă nu te protejezi.

| Plato a răspuns:

Poti sa ajungi la pampers din nou.winking
Iar daca nu urmati strictele reguli de igiena, multe infectii.
Mai faceti si un pacat foarte mare, si sfidati natura si firescul.
In rest, nimic.

| stefan6666 a răspuns:

Da ce vrei nu baga răutățile in seama faci clizmă și pe urmă poți să faci sex

| MarianBayat a răspuns:

Incearca sa apropii doi magneti cu acelasi pol. E posibil sa nu fie foarte usor, dar daca esti puternic si perseverent, vei reusi. Nu conteaza cat de mult se opune, tu continua sa impingi

| HyuN a răspuns:

O sa faci puroi la cur si este si o posibilitate sa faci SIDA daca faci sex neprotejat cu acel fecioras
Mai este si un pacat pe de alta parte
INF
Foloseste prezervativul si nu iti baga limbricul unde nu ii este locul