| iuby a întrebat:

Vreau sa il uimesc cu ceva pe prietenul meu.sa il surprind cu ceva care sa ii placa, sa il faca sa ma iubeasca mai mult! orice...:*dau funda normal, dati-mi idei fff bune va rog

3 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Daca zici asta inseamna ca nu esti sigura ca te iubeste iubitul tau. I-ai putea face cadou o cina romantica sa un parfum. Sper ca te-am ajutat!

| iuby explică:

Nu vreau cadouri.stiu ca ma iubeste, dar vreau sa il surprind cu ceva, sa nu se astepte.sa il fac sa zambasca

| BligBligBoy a răspuns:

Fai un BlowJob sau un HandJob sau puteti incerca niste jocuri erotice