| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau si eu o cutie de prezervativ pentru prima oara. si vreau sa iau de la Kaufland. insa, nu stiu, cum sa aleg (am marimea 14cm si grosimea 13cm circumscris) Unde sa ma uit? (Vreau sa iau durex)

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol... stii macar ce inseamna circumscris?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe ambalaj sau pe cutia/pachetul in care sunt 3 sau mai multe bucati, ar trebui sa fie inscrisa marimea prezervativului respectiv care poate fi specificat printrun numar de la 43 la 67 sau o litera care poate fi "S", "M", "L", "XL". Lungimea penisului nu conteaza deoarece prezervativele cu largimea medie au din fabricatie minim 18 cm sau 19, 5 cm. Pe un penis cu circumferinta de 13 cm se potriveste prezervativul care are masura 52, 54 eventual 56 in numere, sau "M" ori "L" daca se folosesc litere.

| xbugs a răspuns:

Ai 18 ani?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru xbugs):

Pe post de baloane se vand chiar si copiilor de gradinita. rolling on the floor

| xbugs a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am un prieten care a zis ca i-a cerut buletinu pentru un energizant laughing
de asta ziceam

| xbugs a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ia-ti Vulturu
1, 5 lei cutia de 3 laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru xbugs):

Sunt minunate pentru confectionarea de prastii. Poti sa tragi de ele ca nu reusesti sa le rupi. laughing

| suntserios a răspuns (pentru xbugs):

De cand o fi interzise prezervativele minorilor?